Перемоги Полтавського дошкілля

25 жовтня в НАПН України Всеукраїнському науково-практичному семінарі «ІІ фестиваль проекту «Впевнений старт» #VS_Fest – 2019» відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу перспективного педагогічного досвіду та визнання переможців. Вихователь Наталія Сіренко (ЗДО № 5) та вихователь-методист Юлія Яремченко (ЗДО № 36), представляли свої проекти в вигляді презентації та майстер-класу в НАПН України. Вітаємо переможців: І м. в номінації «Від репродукції до творчості»- ЗДО № 5;І м. в номінації «В десятку» – ЗДО № 36.

Дипломом обласного рівня було відзначено Початкову школу № 45 в номінації “Взаємодія педагогічної команди”.Отримали неоціниме задоволення як від спілкування з однодумцями так і від самоствердження на всеукраїнському рівні.Запрошуємо колег стати наступними учасниками конкурсів. Адже інсайти «Впевненого старту» руйнують стереотипи та змінюють внутрішню позицію «я не можу» на «я спробую» та «мені вдалося».

НОВИНИ ОСВІТИ ПОЛТАВИ

Працюю, щоб показувати шлях до спортивних досягнень

Працюю, щоб показувати шлях до спортивних досягнень

18.11.2019

Рубель Максим, вчитель фізкультури з Полтави та учасник проєкту «Посилка успіху», розповідає про те, як запалити в учнях бажання займатись спортом та постійно вдосконалювати навички. — Я нерозлучний з...
Read More  
Методичний захід – діалог освітян міста Полтави із колегами міста Горішні Плавні

Методичний захід – діалог освітян міста Полтави із колегами міста Горішні Плавні

18.11.2019

15.11. 2019 р. цікаво і змістовно пройшов черговий методичний захід – діалог освітян міста Полтави із колегами міста Горішні Плавні. Програма практичного семінару директорів була дуже насиченою....
Read More  
відбувся ІІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «COOL GAMES »

відбувся ІІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «COOL GAMES »

15.11.2019

14 листопада 2019 року на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся ІІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «COOL GAMES ». У підсумку перемогу ...
Read More  

Контакти

Керівний склад

Матвієнко Юрій Сергійович
начальник управління освіти

Кандидат педагогічних наук.

Робочий телефон: 57-32-44

Untitled
перший заступник начальника управління освіти

Робочий телефон: 56-50-42

Кісільова Оксана Володимирівна
заступник начальника - начальник відділу фінансово-економічної діяльності

Робочий телефон: 57-31-53

Головні спеціалісти

Завантажити довідник

Горбаньова Анна Вікторівна
Стригунова Ганна Володимирівна
Ханжин Анна Вікторівна
Верхогляд Денис Володимирович
Бубир Олександр Анатолійович
Лимар Тетяна Михайлівна
Кочубей Марина Анатоліївна
Бредун Наталія Валеріївна
Сторчак Григорій Прокопович
Трибрат Оксана Євгенівна
Завгородня Тетяна Миколаївна
Огоновська Ольга Іванівна
Кирилюк Марина Вікторівна
Кулініч Інна Анатоліївна
Алтухова Ірина Ігорівна
Мілет Тетяна Сергіївна
Горбаньова Анна Вікторівна

Горбаньова Анна Вікторівна

Головний спеціаліст відділу фінансово-економічної діяльності
Розміщує інформацію в системі ProZorro про допорогові закупівлі.

Робочий телефон: 57-31-36

Стригунова Ганна Володимирівна

Стригунова Ганна Володимирівна

Головний спеціаліст.
Забезпечує організацію харчування у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах, пришкільних оздоровчих таборах та заміському оздоровчому таборі КЗ ПДЗОВ “Супутник” і здійснює контроль за організацією харчування дітей.

Робочий телефон: 52-09-41

Ханжин Анна Вікторівна

Ханжин Анна Вікторівна

Головний спеціаліст
Забезпечує виконання вимог чинного законодавства та рішень органів місцевого самоврядування з питань соціального захисту дітей, організацію роботи з екологічного виховання школярів, організовує співпрацю управління та закладів освіти з підприємствами, підприємцями міста, громадськими організаціями, засобами масової інформації, вищими навчальними закладами, координує міжнародне співробітництво.

Робочий телефон: 52-49-21

Верхогляд Денис Володимирович

Верхогляд Денис Володимирович

Головний спеціаліст.
Забезпечує виконання вимог чинного законодавства та рішень органів місцевого самоврядування з питань соціального захисту дітей, організацію роботи з екологічного виховання школярів, організовує співпрацю управління та закладів освіти з підприємствами, підприємцями міста, громадськими організаціями, засобами масової інформації, вищими навчальними закладами, адмініструє систему захисту інформації та впроваджує політику безпеки в управлінні освіти

Робочий телефон: 52-49-21

Бубир Олександр Анатолійович

Бубир Олександр Анатолійович

Головний спеціаліст.
Забезпечує проведення обліку дітей і підлітків шкільного та п’ятирічного віку відповідно до мікрорайонів закладів освіти міста, охоплення обов’язковим навчанням дітей і підлітків шкільного віку, організацію правовиховної та правоосвітньої роботи в закладах освіти міста, організовує співпрацю управління та закладів освіти з правоохоронними органами та службами у справах дітей, громадськими організаціями, засобами масової інформації, вищими навчальними закладами, з метою профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю, координація роботи органів учнівського самоврядування у закладах освіти.

Робочий телефон: 52-49-21

Лимар Тетяна Михайлівна

Лимар Тетяна Михайлівна

Головний спеціаліст.
Забезпечує організацію науково-дослідницької роботи, здійснює координацію роботи Малої академії наук, співпрацю з санітарно-епідеміологічною станцією.

Робочий телефон: 60-95-22

Кочубей Марина Анатоліївна

Кочубей Марина Анатоліївна

Головний спеціаліст
Забезпечує організацію роботи з питань зовнішнього незалежного оцінювання: пробна та основна сеcія; здійснює контроль за проведенням профорієнтаційної роботи, подальшого навчання випускників 9, 11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Робочий телефон: 60-95-57

Бредун Наталія Валеріївна

Бредун Наталія Валеріївна

Головний спеціаліст
Організовує роботу щодо формування кадрового резерву на заміщення вакантних посад керівників (заступників керівників) закладів освіти та працівників управління освіти, готує проекти наказів про направлення у відрядження працівників управління освіти та керівників закладів освіти міста; надає практичну допомогу закладам освіти м.Полтава з питань надання відпусток педагогічним працівникам відповідно до чинного законодавства.

Робочий телефон: 60-95-10

Сторчак Григорій Прокопович

Головний спеціаліст
Забезпечує виконання вимог чинного законодавства з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту в закладах освіти. Перевірка документів на перевезення організованих груп дітей навчальних закладів.

Робочий телефон: 60-95-45

Трибрат Оксана Євгенівна

Трибрат Оксана Євгенівна

Головний спеціаліст
Веде питання профільного навчання, міжнародного співробітництва, інклюзивної освіти; здійснює контроль за діяльністю спеціальних шкіл. Формує мережу закладів загальної середньої освіти.

Робочий телефон: 60-95-22

Завгородня Тетяна Миколаївна

Завгородня Тетяна Миколаївна

Головний спеціаліст

Здійснює підготовку наказів з питань прийняття, звільнення, переведення, морального заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників управління та закладів освіти; здійснює підготовку відповідних документів на проведення конкурсу на заміщення вакантних посад працівників управління, надає практичну допомогу керівникам закладів освіти з кадрових питань

Робочий телефон: 60-95-10

Огоновська Ольга Іванівна

головний спеціаліст

60-95-45

Кирилюк Марина Вікторівна

Кирилюк Марина Вікторівна

начальник відділу загальної середньої, спеціальної, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та соціального захисту

Робочий телефон:

Mail: http://kyryluk@освітаполтава.укр

Кулініч Інна Анатоліївна

Кулініч Інна Анатоліївна

Головний спеціаліст-юристконсульт.
Юридичний супровід діяльності управління освіти

Робочий телефон: 60-95-45

Mail: http://urkonsult@освітаполтава.укр

Алтухова Ірина Ігорівна

Алтухова Ірина Ігорівна

Оператор комп’ютерного набору

Робочий телефон: 57-32-44

Мілет Тетяна Сергіївна

Мілет Тетяна Сергіївна

Секретар керівника

Робочий телефон: 57-32-44

Мапа