![](http://osvitapoltava.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG-9b58d6b01c0230d908ee32364ced8a98-V-1024x768.jpg)
Відділом моніторингу за дотриманням якості харчування в закладах загальної середньої, дошкільної, професійної (професійно-технічної) освіти Департаменту освіти Полтавської міської ради 07.12.23 р. проведено нараду-семінар для медичних сестер старших ЗДО, НВК та ПШ на тему: «Про організацію харчування дітей в зимовий період 2023-2024 року.
Розлянуті питання організації харчування дітей в зимовий період, про забезпечення та своєчасну поставку харчових продуктів у заклади відповідно до норм та вартості харчування, покращення якості харчування завдяки навчанню кухарів та набуття знань щодо здорового харчування дітей, складання щоденного меню-розкладу, поєднання страв в зимовий період та дотримання технології приготування готових страв.
Обговорено результати моніторингу за дотриманням якості харчування в закладах освіти та наголошено на постійному контролі питань щодо організації якісного, безпечного, збалансованого харчування, а також про сформовані неправильні харчові звички та необхідність зміни харчових уподобань заради зміцнення здоров’я дітей.
Одним із завдань є формування та розуміння навичок здорового харчування дітей шляхом застосування нових форм передачі знань культури здорового харчування.
![](http://osvitapoltava.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG-08d3e664e0cb4819c1c7a0f52f2d9787-V-768x1024.jpg)
![](http://osvitapoltava.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG-b68f3b93eeea3d3d3ba39f2403f1c8c0-V-2-768x1024.jpg)