17.10.2023 відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможця на заміщення посади директора Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Полтавської міської ради Полтавської області».
За результатами письмового тестування, вирішення ситуаційного завдання, презентації перспективного плану розвитку закладу та співбесіди переможцем конкурсу визначено Берегову Анну Олександрівну.
17.10.2023
![](http://osvitapoltava.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/Protokol-zasidannya-komisiyi-_-4871-718x1024.jpg)
![](http://osvitapoltava.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/Protokol-zasidannya-komisiyi-_-3870-718x1024.jpg)
![](http://osvitapoltava.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/Protokol-zasidannya-komisiyi-_-2869-718x1024.jpg)
![](http://osvitapoltava.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/Protokol-zasidannya-komisiyi-_-5872-718x1024.jpg)
![](http://osvitapoltava.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/Protokol-zasidannya-komisiyi-_-1868-718x1024.jpg)