Учнівське самоврядування

Відбулося засідання міської спілки лідерів

20 листопада на базі ЗЗСО №10 відбулося засідання міської спілки лідерів, під час якої обирали голову міського учнівського руху.  В передвиборчій кампанії змагалося троє учнів-лідерів: Петраш Дар’я  (гімназія №17), Ворона Марія (Науковий ліцей №3), Лифаренко Софія (гімназія№13).

Креативна та прогресивна молодь пропонувала свої шляхи розвитку лідерського учнівського самоврядування (книги досягнень, обмін лідерами між містами,  демократичну школу, співпраця з телебаченням, різними громадськими організаціями).

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти, наголосив на тому, що  підтримає усі цікаві пропозиції та разом з лідерами намагатиметься їх втілити в життя.  

У результаті голосування представниками спілки лідерів головою було обрано Машу Ворону (Науковий ліцей №3), Даша Петраш та Соня Лифаренко стали заступниками голови.

Бажаємо, плідної співпраці та розвитку міській школі лідерів.

Самоврядування

Ворона Марія. Випускниця школи громадянської участі «Агенти змін. Діти» та школи «МИРотворчості». Вчу китайську мову, захоплююся китайською культурою та історією. Дуже полюбляю навчатися не тільки в школі, а й у житті через різний досвід та помилки. Цікавлюся політологією та дипломатією, намагаюся бути завжди в курсі усіх подій. Людина на яку рівняюся – мій тато. Книгоманка, читаю завжди і скрізь, улюблені письменники: Френсіс Скот Фіджеральд та Василь Симоненко. Улюблений науковець Альберт Ейнштейн. Обожнюю ретро музику, особливо гурт The Beatles та Queen.

Петраш Дар‘я, учениця 9-М класу Полтавської гімназії №17. Моє кредо: «Сьогодні живемо краще, ніж учора, а завтра будемо жити краще, ніж сьогодні». Навчання, самореалізація та досягнення власних цілей – ось основні життєві пріоритети для мене!

Вероніка  Шкурат. Навчаюся у Полтавській гімназії №13. Найбільше я полюбляю співати й танцювати , Коли є можливість займаюся волонтерською діяльністю . Також багато подорожую  з родиною. 

Оголошення!

27.09.2019 р. на базі ЗЗСО № 27 відбудеться марафон лідерських ініціатив “Майбутнє міста за нами” для лідерів учнівського самоврядування та педагогів-організаторів.