До уваги учасників освітнього процесу!

Станом на 17.00 год. 22.09.2021 у Полтавській міській територіальній громаді із 64 закладів загальної середньої освіти (в т.ч. і приватних) понад 80% вакцинованих мають 59 шкіл; із 66 закладів дошкільної освіти – 54 ЗДО, із 3х закладів позашкільної освіти – 2 заклади. За роз’ясненнями Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, очно можуть навчатися, незважаючи на відсоток щеплених працівників, заклади дошкільної освіти, учні 1-4 класів та учні спеціальних шкіл. У закладах освіти, у яких менше 80% вакцинованих, очно навчаються 1-4 класи, 5 -11(12) класи – дистанційно.

Висловлюємо щире співчуття

19 вересня 2021 року відійшла у вічність Людмила Євгеніївна Акініна – людина, чиє життя було віддане багаторічній і самовідданій розбудові освітнього простору міста Полтави.

Понад 20 років вона працювала на посаді заступника начальника управління освіти, заслужила авторитет і повагу від колег, працівників закладів освіти міста й області.

За її ініціативи та безпосередньої участі в полтавській освіті було започатковано низку інновацій: упровадження здоров’язберігаючих технологій В. Базарного, створення закладів освіти нового типу, профільне навчання, розвиток інклюзивної освіти, новий відеоформат проведення серпневих педагогічних конференцій. Високий професіоналізм, досконале знання своєї справи, відповідальність та вимогливість поєднувалися в ній із людяністю, щирістю і турботою, готовністю підтримати, допомогти і дати мудру пораду.

Висловлюємо щире співчуття родині Людмили Євгеніївни, яка втратила найдорожчу у світі людину – люблячу дружину, маму, бабусю…

Світла пам’ять Людмилі Євгеніївні Акініній, яка залишиться назавжди в наших серцях…

До уваги!Робота закладу в умовах жовтої, помаранчевої та червоної зони

Шановні освітяни!

У зв’язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України # 1236 (постанова #787 від 28.07.2021), для роботи закладу в умовах жовтої, помаранчевої та червоної зони потрібно, щоб було 80% повністю (двічі) вакцинованих працівників!

Кожен працівник закладу освіти має усвідомлювати відповідальність за здоров’я дітей і своє власне здоров’я, створення умов для початку нового навчального року в приміщеннях закладів освіти!

На сьогодні є всі можливості отримати щеплення і бути готовими до викликів пандемії.

Департамент освіти Полтавської міської ради

Всеукраїнська школа онлайн

Розпочато функціонування загальнонаціональної освітньої платформи “Всеукраїнська школа онлайн”, покликаної допомогти закладам освіти в організації дистанційного начання учнів 5-11 класів, а також надати відповідну методичну підтримку вчителям.

Лист МОН “Щодо освітньої платформи “Всеукраїнска школа онлайн” № 1/9-705 від 22.12.2020 р.