Конкурс на здобуття міської дитячої літературної премії

Увага!
1 серпня завершується прийом конкурсних робіт на здобуття міської дитячої літературної премії імені Котляревського серед учнів 5-11класів.
Гумористичні поетичні чи прозові твори, написані одноосібно чи у співавторстві (не більше трьох учасників) необхідно здавати в Полтавський літературно-меморіальний музей імені Котляревського.
Крім роботи, слід надати ксерокопії свідоцтва про народження чи паспорта, ідентифікаційного коду автора.
До речі, цьогоріч призовий фонд конкурсу значно зріс (н-д, за перше місце можна отримати 4 тисячі гривень), усього буде нагороджено 16 учасників!

До уваги батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки!
Інформуємо вас, що ми переносимо прийом документів до перших класів. Прийом заяв про зарахування до 1-го класу на 2020-2021 навчальний рік буде продовжено після послаблення карантинних обмежень і триватиме протягом одного місяця.

Інформація щодо профільного навчання в 10-х класах ЗЗСО м. Полтава у 2020-2021 навчальному році

Карантин триває

Наказ управління освіти № 285 від 11.03.2020 ” Про заборону відвідування закладів освіти м. Полтави її здобувачами на час карантину” (продовження)

Наказ МОН України № 406 від 16.03.2020 “Про організаційні засоби щодо запобіганню коронавірусу COVID-19”

“Креативний карантин”

Міським методичним кабінетом ініційовано навчально-розвивальний проєкт “Креативний карантин”. Щоденно пропонуємо фізичні вправи, творчі проєкти, цікаві завдання, лабараторні дослідження, психологічні тести тощо на офіційній сторінці групи управління освіти у Фейсбуці. Перейти на сторінку можна за посиланням: https://www.facebook.com/groups/122502301756922/