Оголошення

Визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади вчителя-дефектолога  Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний  центр Полтавської міської ради»

18.12.2019 відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади вчителя-дефектолога Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради». Переможцем конкурсу стала Владарчик Дар’я Юріївна.

                                                                                                       18.12.2019

Визначено переможців конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний  центр Полтавської міської ради»

11.10.2019 відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради». Переможцем конкурсу на посаду заступника директора стала  Артеменко Антоніна Михайлівна, на посаду вчителя-логопеда –  Януш Яніна Яківна.

15.10.2019

Оголошується повторний конкурс

Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує повторний конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради».

Найменування закладу: Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради»

Місцезнаходження:  вул. Івана Мазепи, 27а, м. Полтава, 36021

Найменування посад:

– вчитель-логопед (3 ставки);

– вчитель – реабілітолог (1 ставка);

– вчитель-дефектолог (1,875 ставки);

– заступник директора (1 ставка).

Умови оплати праці

Місячна заробітна плата встановлюється у розмірі від 4989,56 грн. (у т.ч. підвищення до посадового окладу – 25%, вислуга років –  від 10%, надбавка за престижність праці – від 5%).

На оплату праці педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Кваліфікаційні вимоги:

– вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальностями відповідної галузі знань. Для вчителя – реабілітолога – наявність сертифікатів за відповідними методиками реабілітаційної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, посвідчень тощо;

  • вільне володіння державною мовою;
  • навички роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Документи для участі у конкурсі подаються до управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради за адресою: вул. Соборності, 36, м. Полтава, каб. 26 з дня оприлюднення оголошення.

Останній день прийому документів – 27.09.2019.

Перелік документів (оригінали та/або копії):

–   паспорт громадянина України;

–   заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

–   документ (документи) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

–   трудова  книжка;

–   письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Етапи проведення конкурсу

Конкурс складається з таких етапів:

– попередній розгляд поданих документів на відповідність установленим законодавством  вимогам;

– проведення кваліфікаційного іспиту на перевірку знань чинного законодавства України (законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, основ спеціальної педагогіки) та визначення  його результатів;

– проведення співбесіди з кандидатами на відповідність їх досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності та посадових обов’язків педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру та визначення її результатів;

– визначення переможця конкурсного відбору;

– оприлюднення результатів конкурсу.

Конкурсний відбір планується провести в період з 07.10.2019 по  11.10.2019 у приміщенні міського методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради (вул. Івана Мазепи, 27а).

Дата і час складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди будуть повідомлені кандидатам додатково.

Контактні особи – Завгородня Тетяна Миколаївна, Бредун Наталія Валеріївна, Аліпа Людмила Сергіївна (тел. 60 95 10, е-mail: poltosvita@osvitapoltava.gov.ua).

03.09.2019

Перелік питань для складання кваліфікаційного іспиту на перевірку знань законодавства в сфері освіти дітей із особливими освітніми потребами та основ спеціальної педагогіки

Визначено переможців конкурсу на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти м. Полтава

14.06.2019 завершився конкурс на заміщення посад директорів 6 закладів загальної середньої освіти, що проводився відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Полтава в новій редакції, затвердженого рішенням дев’ятнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 30.11.2018.

За результатами письмового тестування на перевірку знань чинного законодавства України, вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективних планів розвитку закладів визначено переможців конкурсу. Ними стали:

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради Полтавської області»
ЧЕРЕДНИК
Оксана
Василівна
Полтавська гімназія № 31 Полтавської міської ради Полтавської області
ПОЛОЖИШНИК
Наталія
Іванівна
Комунальний заклад «Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області»
ЗАРУБЕНКО
Олександр
Леонідович
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37 Полтавської міської ради Полтавської області
ПАСЮРА
Ірина
Іллівна
Полтавський спеціалізований навчально-виховний комплекс № 10 Полтавської міської ради Полтавської області
ПУДЕНКО
Вікторія
Олександрівна
Полтавський спеціалізований навчально-виховний комплекс № 45 Полтавської міської ради Полтавської області
ШАПОВАЛ Алла Олексіївна