«Інновації в роботі з обдарованими учнями в умовах НУШ»

У ЗЗСО № 26 відбулася чергова зустріч у міському центрі професійного зростання та обміну педагогічним досвідом учителів початкових класів з проблеми «Інновації в роботі з обдарованими учнями в умовах НУШ», на які були запрошені вчителі, учні яких постійно посідають призові місця на міських конкурсах та педагоги освітніх закладів Полтави, яким потрібен обмін досвідом з даної теми. Керівник центру – учитель початкових класів ЗЗСО №26 Смолінська О.М., яка має неабиякий досвід по роботі із обдарованими учнями.

До уваги учасників зустрічі було запропоновано презентацію «Інноваційні стратегії навчання обдарованих учнів в умовах нового освітнього простору» та майстер – клас «Нейробіка – вправи для розумової гімнастики» З даного питання із педагогами працювала керівник центру.

Учитель початкових класів Баластрик Т.М. провела майстер – клас «Реалізація завдань варіативного курсу «Розвиток продуктивного мислення» в освітньому процесі та його результативність». Одним із варіантів роботи з обдарованими учнями є використання вчителем онлайн – сервісів та інноваційних освітніх платформ. З тим, як це робити, знайомила учасників Карнаух І.С., учитель початкових класів ЗЗСО №26.
«Школа партнерства» – один із інноваційних векторів роботи з даного питання. Відповідно відбулася і презентація проекту «3Д моделювання в сучасному світі». Слухачі міського центру ще брали участь у практичній частині за участю вчителів Дитячої школи робототехніки ROBOT School Заняття пройшло цікаво, змістовно і з користю.
Методист ММК Н.Бондаренко

Підготовку вчителів початкових класів м. Полтави до роботи в НУШ завершено!

Як і завжди, на високому рівні пройшов захист курсових робіт, теми яких визначено МОН України. Сертифікати отримано!

Загалом за 2 роки навчання пройшло майже 500 педагогів міста. Тренінгові заняття проводили тренери – педагоги Н.Андрущук, Н.Бондаренко, С.Геращенко, Г.Дружиніна, О.Шелег, О.Шихалкіна та практичні психологи ЗЗСО №№2,13,22,27,31, учитель – логопед Дмитрієнко І.Г.

Дякуємо освітнім закладам, на базі яких було організовано навчання: №2,5, 10, 11, 21, 25,26, 27, 28,30,37, ПШ №43.

«Занурення» в НУШ відбулося. Успіхів педагогам, здобувачам освіти та їх батькам у впровадженні реформи освіти!
Методист ММК Н.М.Бондаренко
Зустрічі початківців у навчально – методичних центрах
Згідно з планом роботи ММК у навчально – методичних центрах учителів початкових класів нам базі ЗЗСО № 9 та 11 відбулися зустрічі педагогів, які другий рік навчають за новим Державним стандартом.

Керівники навчально – методичних центрів Костиренко Н.І.(ЗЗСО №9) та Писаренко О.В.(ЗЗСО №11) із використанням презентацій ще раз акцентували увагу на нормативно – правову базу, яка використовується під час організації освітнього процесу в НУШ. Початківці активно аналізували підручники та методичне забезпечення до них, вказуючи на їх позитивні сторони та недоліки. Учителі обмінювалися досвідом, обговорювали наболілі питання.

Методистом ММК Бондаренко Н.М. було проведено міні – тренінг, де групи учасників навчально – методичних центрів представляли відповіді на питання:
- що подобається в НУШ;
- що є важким у впровадженні Нового Державного стандарту;
- щоб я змінила в освітньому процесі НУШ4
- побажання учителям, які будуть на наступний навчальний рік навчати дітей у 2 класі.

Учителям практично подобається все, окрім: велика кількість учнів у класах; розмаїття підручників для ПШ – важко визначитися у виборі.
Цікаво прозвучали і побажання вчителям майбутніх 2 класів:
- заздалегідь опрацьовувати підручники для 2 класу;
- не чекати кращого моменту: починати одразу працювати в парах, групах, використовувати нові методи навчання; шукати однодумців;
критично аналізувати; відчувати своїх учнів.
І тоді ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
Ніна Бондаренко, методист ММК

Посилання на сайт “Нова українська школа”
Повідомляємо!
04.09.2019 р . на базі ММК розпочали роботу тренери НУШ з підготовки тренінгових занять для вчителів 1-х класів 2021-2022 н.р.
Увага! Оголошення!
Згідно з розпорядженням МОН 12, 17, 19, 25, 27 вересня на базі ЗЗСО № 26 тренер Дружиніна Г.Г. організує тренінгові заняття по роботі з конструктором ЛЕГО “Навчаючись граємо”.