
Питання надолуження освітніх втрат та підвищення рівня знань здобувачів освіти Полтавської міської територіальної громади в умовах воєнного стану на часі та набуває особливої актуальності та важливості.
Протягом 2025/2026 начального року в закладах загальної середньої освіти працювало 11 Центрів з надолуження освітніх втрат. У І семестрі навчального року – 6 таких Центрів (Ліцей № 17 «Інтелект», Ліцей № 2 «Подільський», Ліцей № 13 “Успіх”, Ліцей № 38 імені Івана Павловського, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37, Супрунівський навчально-виховний комплекс). У ІІ семестрі розпочали роботу ще 5 локацій у Полтавських загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №№ 5, 28, 34, Ліцеї № 10 ім. В.Г. Короленка та Ліцеї № 29.
Continue reading








