![](http://osvitapoltava.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1715942970083-150x150.jpg)
Цього року День вишиванки має особливе значення. Повномасштабне вторгнення ворога в Україну змусило тисячі людей покинути свої домівки та розлучитися з близькими.
День вишиванки – це можливість для українців усього світу знову відчути єдність, згадати про свою багату культуру та історію, підтримати один одного та подякувати нашим захисникам за можливість жити, навчати та навчатися.
В закладах освіти громади проводяться заходи, приурочені Дню вишиванки. Вивчаючи символи української вишиванки, ми не лише знайомимося з її красою, але й занурюємося в глибини української культури, відчуваємо зв’язок з минулим та майбутнім нашого народу, і, звичайно, знаходимо сили для боротьби за волю та життя нашої держави.