Учнівське самоврядування

Засідання Спілки лідерів учнівського самоврядування

10 березня 2020 року в Науковому ліцеї №3 відбулося засідання Спілки лідерів учнівського самоврядування м. Полтава. Представники шкіл нашого міста провели відповідальну процедуру – затвердили положення про діяльність спілки та оновили її логотип. Окрім того, учасники зібрання оговорили план дій на наступний місяць та висловили ініціативи щодо проведення загальноміського еко-фестивалю.

Наприкінці засідання, голова спілки Ворона Марія та її заступник Петраш Дар’я провели з лідерами цікавий тренінг з основ медіаграмотності. Учні навчилися відрізняти фейкові новини від правдивих, а також спробували створити власні заголовки новин.

Обласний форум лідерів учнівського самоврядування

26 лютого 2020 року відбувся обласний форум лідерів учнівського самоврядування на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Метою зібрання було проведення виборів голови Полтавської обласної ради старшокласників. Спілку лідерів учнівського самоврядування м. Полтави на засіданні представляли: Ворона Марія (Науковий ліцей №3), Петраш Дар`я (Полтавська гімназія №17) та Шкурат Вероніка (Полтавська гімназія №13).

Делегованим кандидатом на посаду голови Полтавської обласної ради старшокласників було обрано Шкурат Вероніку. Учениця 13-ї гімназії вдало презентувала свою передвиборчу програму та була обрана до активу ради.

Окрім того, всі учасники форуму пройшли навчальний тренінг, який організували викладачі та представники студентської ради ПУЕТУ. Усі учасники зібрання були сповнені рішучості та наполегливості задля розвитку учнівського лідерського руху Полтавської області. Учасники ж міської спілки лідерів знайшли чимало друзів та однодумців й уже планують проведення спільних заходів у новому навчальному році.

Відбулося засідання міської спілки лідерів

20 листопада на базі ЗЗСО №10 відбулося засідання міської спілки лідерів, під час якої обирали голову міського учнівського руху.  В передвиборчій кампанії змагалося троє учнів-лідерів: Петраш Дар’я  (гімназія №17), Ворона Марія (Науковий ліцей №3), Лифаренко Софія (гімназія№13).

Креативна та прогресивна молодь пропонувала свої шляхи розвитку лідерського учнівського самоврядування (книги досягнень, обмін лідерами між містами,  демократичну школу, співпраця з телебаченням, різними громадськими організаціями).

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти, наголосив на тому, що  підтримає усі цікаві пропозиції та разом з лідерами намагатиметься їх втілити в життя.  

У результаті голосування представниками спілки лідерів головою було обрано Машу Ворону (Науковий ліцей №3), Даша Петраш та Соня Лифаренко стали заступниками голови.

Бажаємо, плідної співпраці та розвитку міській школі лідерів.

Самоврядування

Ворона Марія. Випускниця школи громадянської участі «Агенти змін. Діти» та школи «МИРотворчості». Вчу китайську мову, захоплююся китайською культурою та історією. Дуже полюбляю навчатися не тільки в школі, а й у житті через різний досвід та помилки. Цікавлюся політологією та дипломатією, намагаюся бути завжди в курсі усіх подій. Людина на яку рівняюся – мій тато. Книгоманка, читаю завжди і скрізь, улюблені письменники: Френсіс Скот Фіджеральд та Василь Симоненко. Улюблений науковець Альберт Ейнштейн. Обожнюю ретро музику, особливо гурт The Beatles та Queen.

Петраш Дар‘я, учениця 9-М класу Полтавської гімназії №17. Моє кредо: «Сьогодні живемо краще, ніж учора, а завтра будемо жити краще, ніж сьогодні». Навчання, самореалізація та досягнення власних цілей – ось основні життєві пріоритети для мене!

Вероніка  Шкурат. Навчаюся у Полтавській гімназії №13. Найбільше я полюбляю співати й танцювати , Коли є можливість займаюся волонтерською діяльністю . Також багато подорожую  з родиною. 

Оголошення!

27.09.2019 р. на базі ЗЗСО № 27 відбудеться марафон лідерських ініціатив “Майбутнє міста за нами” для лідерів учнівського самоврядування та педагогів-організаторів.