2 жовтня – Міжнародний день соціального педагога!

Шановні соціальні педоги Полтавської міської територіальної громади!


Щиро вітаємо вас із професійним святом. Ваша щоденна сумлінна праця, спрямована на підтримку та допомогу в успішній соціалізації дітям і дорослим, є важливою і відповідальною як у мирний, так і у воєнний часи. Саме завдяки вашим зусиллям ті, хто опиняється у складних життєвих обставинах, відчувають, що не залишаються наодинці зі своїми проблемами. Саме ви володієте технологією врахування найкращих інтересів дитини і послідовно реалізуєте її, захищаючи права юних громадян.
Сил вам, шановні колеги, здоров’я, мудрості, витримки та ресурсності у надскладній місії, яку ви для себе обрали. Щастя та благополуччя у особистому житті.


З повагою Департамент освіти Полтавської міської ради!

Здорове харчування в закладах освіти Полтавської міської територіальної громади – результати моніторингу

17 лютого 2022 року регіональними представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області було здійснено моніторинг додержання прав дітей на охорону здоров’я, створення умов для здорового розвитку дитини та раціонального харчування у Полтавській ЗОШ № 4 та Ліцеї № 6 Полтавської міської ради. Метою дослідження стало питання реформування системи шкільного харчування.

За результатами моніторингових візитів складено відповідні звіти, в яких зазначено, що організація харчування дітей здійснюється належним чином, забезпечено здорове харчування та перехід закладів освіти на нові норми харчування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України N305 від 24.03.2021року “Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення і відпочинку”!

Звіти

Програма реєстрації для участі у пробному ЗНО

З 5 січня 2022 року на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти доступна програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО (https://zno-kharkiv.org.ua/probne-zno).

Встановлення кабінок і перегородок у санітарних кімнатах ЗЗСО Полтавської міської територіальної громади

Департамент освіти Полтавської міської ради інформує про встановлення кабінок і перегородок у санітарних кімнатах закладів загальної середньої освіти Полтавської міської територіальної громади

Інформація щодо встановлених кабінок та дверей до існуючих перегородок  у санітарних кімнатах у закладах освіти Полтавської міської територіальної громади у 2021 році

До уваги учасників освітнього процесу!

Станом на 17.00 год. 22.09.2021 у Полтавській міській територіальній громаді із 64 закладів загальної середньої освіти (в т.ч. і приватних) понад 80% вакцинованих мають 59 шкіл; із 66 закладів дошкільної освіти – 54 ЗДО, із 3х закладів позашкільної освіти – 2 заклади. За роз’ясненнями Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, очно можуть навчатися, незважаючи на відсоток щеплених працівників, заклади дошкільної освіти, учні 1-4 класів та учні спеціальних шкіл. У закладах освіти, у яких менше 80% вакцинованих, очно навчаються 1-4 класи, 5 -11(12) класи – дистанційно.

До уваги!Робота закладу в умовах жовтої, помаранчевої та червоної зони

Шановні освітяни!

У зв’язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України # 1236 (постанова #787 від 28.07.2021), для роботи закладу в умовах жовтої, помаранчевої та червоної зони потрібно, щоб було 80% повністю (двічі) вакцинованих працівників!

Кожен працівник закладу освіти має усвідомлювати відповідальність за здоров’я дітей і своє власне здоров’я, створення умов для початку нового навчального року в приміщеннях закладів освіти!

На сьогодні є всі можливості отримати щеплення і бути готовими до викликів пандемії.

Департамент освіти Полтавської міської ради

Всеукраїнська школа онлайн

Розпочато функціонування загальнонаціональної освітньої платформи “Всеукраїнська школа онлайн”, покликаної допомогти закладам освіти в організації дистанційного начання учнів 5-11 класів, а також надати відповідну методичну підтримку вчителям.

Лист МОН “Щодо освітньої платформи “Всеукраїнска школа онлайн” № 1/9-705 від 22.12.2020 р.