Супер-подія в сфері STEM-освіти міста!


Світлана Пилюк, методист ЦОІТ МРЦ

4 червня 2021 року на базі та за ініціативи КЗ «Полтавський міжшкільний ресурсний Центр» з метою розвитку здібностей юних талантів, підтримки науково-технічної творчості і популяризації робототехніки серед школярів міста пройшов ІІ міський фестиваль з робототехніки “RoboLand”.

Цьогоріч змагалися 11 команд із ЗЗСО №№ 6, 14, 16, 17, 20, 21, 30 (дві команди), 31, 36, 38. Учасники здобували перемогу у трьох категоріях: «Legoархітектор», «Робототехніка» та «Wedo 2.0». Захищали LEGO-проєкти, складали програми для роботів, виконували місії на спеціальних полях (які частково виготовили самі співробітники МРЦ саме для фестивалю).

Щира вдячність Владиславу Кушнірову, засновнику студії STEAM освіти «ТехноЛаб», за співпрацю (надане додаткове поле для змагання у номінації «Робототехніка»).

Гостями фестивалю була Россошенська гімназія. Також були запрошені учні-випускники І курсу «Академії професій майбутнього» МРЦ, які отримали відповідні сертифікати.Вітаємо усіх учасників ІІ міського фестивалю з робототехніки, які продемонстрували свої конструкторські таланти!

А переможцями у різних номінаціях стали:
«Робототехніка»:
І місце–НВК № 16;
ІІ місце– ЗЗСО № 38;
ІІІ місце–гімназія № 6, НВК 36.
«Legoархітектор»:
І місце– гімназія № 14;
ІІ місце– ЗЗСО №№ 21 , 36, 38.
ІІІ місце – ЗЗСО 20, 30 (2), 31, 46.
«Проєкт «Wedo 2.0»:
І місце–ЗЗСО № 30;
ІІ місце – ЗЗСО 30.

Усі учасники отримали Сертифікати та сувенірну продукцію від МРЦ. А головне, що на фестивалі учасники команд мали нагоду поспілкуватися зі своїми однодумцями з інших шкіл міста, набутися досвіду.

Також – взяти участь у майстер-класах по лабораторіях, зробити фото на пам’ять у одній з Фотозон МРЦ (які також виготовлені власноруч працівниками МРЦ спеціально для цього дійства).