Увага! 9 січня 2018 року, розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2018

Інформаційна відкритість закладів

Міський фестиваль художньої самодіяльності «Творче тріо»

30 листопада 2017 року в МБК був проведений міський фестиваль «Творчетріо»,в якому взяли участь 42 навчальних заклади. Шість років під егідою управління освіти   фестиваль об’єднує у творчій співпраці педагогів, дітей та їх батьків та випускників шкіл. Щороку фестиваль змінює формат і постійно розширює свої кордони.Так у минулому році до нас приєднались ще й відомі Полтавці.Особливістю цьогорічного фестивалю було об’єднання у творчий співпраці колективів шкіл, дошкільних, позашкільних закладівта закладів культури

 Фестиваль проходив за 4 номінаціями: «Вокальне мистецтво»,  «Вокально - інструментальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Вокально-хореографічні композиції». Фахове журі, до складу якого входили викладачі вищих навчальних закладів, керівники художніх колективів позашкільних закладів та закладів культури, відзначило високий  рівень сценічної , виконавчої майстерності, творчих здібностей учасників фестивалю.

Найвищі оцінки журі отримали творчі колективи навчальних закладів №№1та театр народного танцю ДМШ№1, гімназії №14 та ЗЗСО №4 у номінації «Хореографія»; ЗЗСО №№5, 38, НВК №16 та ЗЗСО №29СЗЗСО №40 та ЗЗСО №18, ЗЗСО №10 та колектив «Крафт» ПМЦПО, СЗЗСО №3 та гімназії №6 у номінації «Вокально-хореографічні композиції».  Кращі колективи, які посіли призові місця будуть учасниками традиційного благодійного концерту «Марафон добра», який щорічно проводять освітяни міста.

Статистика переглядів

Сьогодні: 57

За тиждень: 278

За місяць: 1268

Всього: 34351

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання