Полтава вишивана

День учителя - 2017

Загальноосвітні

Перший раз у перший клас!

Уже за доброю традицією, перед початком нового навчального року у Полтаві вітали усіх, хто у День знань вперше сяде за парту. З 29 по 31 серпня у Палаці дозвілля "Листопад" відбулися Свята першокласників. Із щирими словами привітань до усіх гостей свят звернувся міський голова Олександр Мамай, побажав малечі успіхів, вірних друзів та яскравих вражень, а вчителям - піклуватися про дытей, берегти їх та вести до джерел науки. 

Під час заходу діти переглянули мультфільм «Маша і Ведмідь» про перші шкільні дні. Вихованці арт-студії «Браво» ПДЮТ запросили дітей у чарівний світ казок, провели музичні ігри із майбутніми першокласниками. Також, для гостей свої виступи подарували хореографічні колективи ЗШ №5, «Каприз» ЗШ №2, «Зорепад» НВК №16, «Ренесанс» ЗШ №34 та вокальної студії Палацу дитячої та юнацької творчості.

Від свята в захваті і діти, і їхні батьки. Такі традиції допомагають зробити цей день дійсно особливим у житті кожної дитини, адже розпочинається нова сторінка у їхньому житті, зауважують вчителі:

По завершенню заходів кожен малюк отримав від міської влади набір канцелярського приладдя, м'які іграшки та солодощі.

Загалом же, ці дні – початок майбутніх навчальних звершень в житті близько 3300 дітей, які вперше сядуть за шкільні парти.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

За тиждень: 380

За місяць: 1979

Всього: 25887