День учителя - 2018

Полтава вишивана

Приватні

Психолого-педагогічний супровід інклюзивної освіти в закладах міста

Надзвичайно актуальним є створення в закладі освіти команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами. Відповідно до нового Примірного положення про Команду педагоги спільно з практичним психологом та соціальним педагогом мають створити сприятливе доброзичливе середовище, в якому кожна дитина відчуватиме себе комфортно та захищено. Батьки цих дітей розраховують на нас як на професіоналів. Тож варто валіфіковану допомогу дітям та їх батькам, забезпечувати грамотну дієву підтримку їх розвитку. 14 вересня на базі ЗЗСО № 20 відбулася нарада директорів з питання  психолого-педагогічного супроводу інклюзивної освіти в закладах. З вступним словом до присутніх звернулася начальник управління освіти Леся Марталішвілі. 

Серед питань, які розглядалися під час наради - «Організація роботи команди психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП» ( Горбаньова С.В., методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти ПОІППО); «Психологічне забезпечення діяльності команди  психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП у закладі» (Горошко Т.В. , завідувач Центру практичної психології і соціальної роботи міського методичного кабінету); «Організація освітнього процесу для дітей з ООП. Корекційні програми» (Трибрат  О.Є., головний спеціаліст відділу загальної середньої, дошкільної та спеціальної освіти управління освіти).

Зайцев С.В., директор ІРЦ,  ознайомив з метою, завданнями та напрямками роботи  Інклюзивно-ресурсного центру.  Керівникам закладів освіти було представлено досвід роботи колективу ЗЗСО № 20 (Сорочан В.С., директор ЗЗСО №20), також вони відвідали навчальні класи закладу.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 122

За тиждень: 367

За місяць: 2394

Всього: 72151

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: