Флеш-семінар“Нова школа – нові ми. Перезавантаження”

Поглиблені тренінги з варіативних модулів

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Заклади

Вітаємо колективи Палацу з перемогами!

Минулі вихідні принесли вихованцям творчих колективів Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області» численні перемоги у конкурсах міжнародного рівня, які проводилися у м. Полтава. 10-11 листопада 2018 року 45 вихованців спортивно-танцювального клубу «Акцент» під керівництвом художнього керівника Рагуліної О.С., педагогів Колісника Ю.В. та Сироткіна М.Д. взяли участь у VІ Міжнародному фестивалі зі спортивного танцю «Poltava Trophy». В конкурентній боротьбі з представниками танцювальних колективів Греції, Молдови, Білорусії, Естонії, Латвії та різних регіонів України вихованці клубу «Акцент» в черговий раз продемонстрували високий рівень танцювальної майстерності: 13 вихованців клубу посіли І місце, 13 – ІІ місце та 5 – ІІІ місце.

В рамках творчого проекту «Тріумф-Fest» 10-11 листопада 2018 року відбувся  І Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод «Полтавські візерунки» у якому взяли участь вихованці Зразкового художнього колективу арт-студія «Браво» (керівник Зубенко С.В.),  Зразкового художнього колективу вокальна студія «Нове покоління» (керівник Котенко В.О.) та  театру моди «Перспектива» (керівник Гончарова А.О.). 

За результатами конкурсу:

- в номінації «Театральне мистецтво» вихованка арт-студії «Браво» Кулик Ірина здобула Гран-прі, учасники цього колективу також стали п’ятиразовими лауреатами І ступеня, дворазовими лауреатами ІІ ступеня та лауреатами           ІІІ ступеня;

- в номінації «Театри мод» (романтичний стиль) колектив театру мод «Перспектива» нагороджений дипломом лауреата II ступеня;

- в номінації «Вокальне мистецтво» (І середня категорія) двоє вихованців вокальної студії «Нове покоління» стали лауреатами ІІІ ступеня.

Арт-студія «Браво» та театр мод «Перспектива» також були нагороджені сертифікатами на суму 500 євро для участі в конкурсі та відпочинку в дитячому оздоровчому таборі «Разом» (м. Кітен, Болгарія)

Вітаємо колективи Палацу з перемогами і бажаємо творчого натхнення та нових здобутків!

Статистика переглядів

Сьогодні: 4

За тиждень: 343

За місяць: 2918

Всього: 85060

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: