Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

До уваги батьків!

Управління освіти повідомляє, що, у зв’язку з проведенням реставрації приміщення Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області», позитивно вирішено питання щодо організації навчально-виховного процесу учнів даної школи з 1 вересня 2017 року, а саме: - учні 1-4 класів будуть навчатися в приміщенні СЗШ № 3; - учні 5-8 класів будуть навчатися в приміщенні ЗОШ № 28; - учні 9-11 класів будуть навчатися у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко. При цьому повідомляємо, що як учні СЗШ №3, так і ЗОШ №28 будуть навчатися в 1-у зміну.

Контакти

Фестиваль інноваційної освіти "Відкривай Україну"

Педагоги Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги» відвідали фестиваль інноваційної освіти "Відкривай Україну", який відбувся 3 червня 2017 року в 9  обласних центрах України, в тому числі і в Полтаві на базі  Державної аграрної академії. Вихідний день освітян 20-тої пройшов активно і змістовно, бо програма фестивалю передбачала можливість невимушено та ефективно ознайомитися із інноваціями в галузі освіти і відвідати різноманітні заходи.

Вчителі були присутні на презентаціях учнівських проектів, віддали свій голос за найкращі учнівські розробки, прийняли участь у майстер-класі з робототехніки від «ТехноЛаб», Студії дитячої технічної творчості. Взяли участь у панельній дискусії «Формування громадянина-патріота в умовах сучасної школи» та інше.
Заходи в рамках проекту «Відкривай Україну» надихнули творчих вчителів на нові плани і залишили гарні спогади про проведений день.
Бажаємо колегам відкривати нові творчі горизонти та платформи для креативного спілкування.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 8

За тиждень: 573

За місяць: 1150

Всього: 19687