Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

До уваги батьків!

Управління освіти повідомляє, що, у зв’язку з проведенням реставрації приміщення Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області», позитивно вирішено питання щодо організації навчально-виховного процесу учнів даної школи з 1 вересня 2017 року, а саме: - учні 1-4 класів будуть навчатися в приміщенні СЗШ № 3; - учні 5-8 класів будуть навчатися в приміщенні ЗОШ № 28; - учні 9-11 класів будуть навчатися у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко. При цьому повідомляємо, що як учні СЗШ №3, так і ЗОШ №28 будуть навчатися в 1-у зміну.

Контакти

Контакти

П.І.П.

Посада

Завдання та обов’язки

Конт. телефон

Мілет Тетяна Сергіївна

секретар керівника

 

57-32-44

Алтухова Ірина Ігорівна

оператор комп'ютерного набору

 

57-32-44

Кулініч Інна Анатоліївна

головний спеціаліст-юрисконсульт

Юридичний супровід діяльності управління освіти

2-49-21

Відділ загальної середньої, дошкільної та спеціальної освіти

Завгородня Тетяна Миколаївна

Головний спеціаліст

Здійснює підготовку наказів з питань прийняття, звільнення, переведення, морального заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників управління та закладів освіти; здійснює підготовку відповідних документів на проведення конкурсу на заміщення вакантних посад працівників управління, надає практичну допомогу керівникам закладів освіти з кадрових питань.

60-95-10

Цехмистро Олена Іванівна

Головний спеціаліст

Ззабезпечує ефективну роботу  та організацію навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах, виконання завдань відповідно до своєї компетенції.

60-95-45

Трибрат Оксана Євгенівна

Головний спеціаліст

Веде питання профільного навчання, міжнародного співробітництва, інклюзивної освіти; здійснює контроль за діяльністю спеціальних шкіл. Формує мережу загальноосвітніх навчальних закладів.

60-95-22

Сторчак Григорій Прокопович

Головний спеціаліст

Забезпечує виконання вимог чинного законодавства з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту в закладах освіти.  Перевірка документів на перевезення організованих груп дітей навчальних закладів.

60-95-45

Лебідь Марина Олексіївна

виконувач повноважень головного спеціаліста

Організовує роботу щодо формування кадрового резерву на заміщення вакантних посад керівників (заступників керівників) закладів освіти та працівників управління освіти, готує архівні довідки про підтвердження записів у трудових книжках щодо роботи осіб в ліквідованих навчальних  закладах комунальної форми власності (на замовлення громадян); надає практичну допомогу закладам освіти м.Полтава з питань надання відпусток педагогічним працівникам відповідно до чинного законодавства.

60-95-10

Кочубей Марина Анатоліївна

Головний спеціаліст

Забезпечує організацію роботи з питань зовнішнього незалежного оцінювання: пробна та основна сесія; здійснює контроль за проведенням профорієнтаційної роботи, подальшого навчання випускників 9, 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

60-95-57

Лимар Тетяна Михайлівна

Головний спеціаліст

Забезпечує організацію науково-дослідницької роботи, здійснює координацію роботи Малої академії наук, співпрацю з санітарно-епідеміологічною станцією, здійснює контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

60-95-22

Відділ виховної, позашкільної роботи та соціального захисту

Бубир Олександр Анатолійович

виконувач повноважень головного спеціаліста

Забезпечує проведення обліку дітей і підлітків шкільного та п’ятирічного віку відповідно до мікрорайонів закладів освіти  міста, охоплення обов’язковим навчанням дітей і підлітків шкільного віку, організацію правовиховної та правоосвітньої роботи в закладах освіти міста, організовує співпрацю управління та закладів освіти з правоохоронними органами та службами у справах дітей, громадськими організаціями, засобами масової інформації, вищими навчальними закладами, з метою профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю.

2-49-21

Верхогляд Денис Володимирович

Головний спеціаліст

Забезпечує виконання вимог чинного законодавства та рішень  органів місцевого самоврядування з питань соціального захисту дітей організацію роботи з екологічного виховання школярів, організовує співпрацю управління та закладів освіти з підприємствами, підприємцями міста, громадськими організаціями, засобами масової інформації, вищими навчальними закладами.

2-49-21

Відділ фінансово-економічної діяльності

Стригунова Ганна Володимирівна

Головний спеціаліст

 Забезпечує організацію харчування у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах, пришкільних оздоровчих таборах та заміському оздоровчому таборі КЗ ПДЗОВ «Супутник» і здійснює контроль за організацією харчування дітей.

 2-09-41

Гулай Олеся Валеріївна

виконувач повноважень головного спеціаліста

Розміщує інформацію в системі ProZorro про допорогові закупівлі

57-31-36

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 8

За тиждень: 573

За місяць: 1150

Всього: 19687