Зустріч із Заступником міністра юстиції України

Марина Порошенко у Полтаві

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершилася 17 березня 2017 року, перереєстрація (у разі необхідності внесення певних змін) триватиме до 31 березня.

Управління освіти

Зустріч учнів міста з заступником міністра юстиції України

6 лютого 2017 року на базі Комунальний  заклад «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області» відбулася зустріч учнів профільних класів, переможців олімпіад з правознавства , членів кращих Євроклубів міста із ЗНЗ №№ 1, 3, 6, 8, 14, 16, 19, 28, 30, 33 із заступником міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Петуховим Сергієм Ігоровичем. Юні правознавці мали нагоду поспілкуватися з фахівцем, який пройшов шлях від учасника олімпіади з правознавства, магістра права Кембриджського університету (Великобританія), бакалавра права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, викладача Києво-Могилянської академії до заступника міністра юстиції України.

Дітей вразили цікаві факти з його біографії невимушений стиль спілкування, знання іноземних мов, обізнаність, доброзичливість та щирість.
Сергій  Григорович поділився з учнями досвідом становлення особистості, наголосив на необхідності знання іноземних мов у сучасному світі, необхідності отримання якісної освіти.
Цікаво відбувся діалог з приводу навчання за кордоном, щляхів розбудови держави.
Також учні мали змогу продемонструвати вільні знання з англійської  та німецької мови, які високо були оцінені заступником міністра.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 20

За тиждень: 505

За місяць: 1627

Всього: 10534