Флеш-семінар“Нова школа – нові ми. Перезавантаження”

Поглиблені тренінги з варіативних модулів

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Управління освіти

Головні події місяця

Літературно-театралізоване свята до 165-ї річниці від дня народження В.Г.Короленка

Володимир Галактіонович Короленко - видатний письменник, публіцист, громадський діяч, ім’я якого тісно пов’язане з нашим рідним містом. Його життя, його роздуми про людину, про те, якою вона має бути і для чого живе на світі - прекрасні зразки для сучасників в утвердженні гуманізму та демократії в нашому суспільстві, а його громадська діяльність є яскравим прикладом служіння народу. «Людина створена для щастя, як птах для польоту» - ці слова В.Г.Короленка (оповідання «Парадокс») звучать актуально й сучасно і для сьогодення. Саме таку назву мало міське літературно-театралізоване свято, що проходило на базі гімназії № 17 15 листопада 2018 року. Його організатори - методичний кабінет управління освіти і вчителі зарубіжної літератури навчальних закладів міста.

Детальніше...

Міський етап обласного конкурсу на кращий фрагмент заходу з національно-патріотичного виховання

14 листопада на базі школи №28 відбувся міський етап обласного конкурсу на кращий фрагмент заходу з національно-патріотичного виховання, організований міським методичним кабінетом. У заході взяли участь 27 творчих колективів шкіл міста та ПДЮТ. Журі фестивалю-конкурсу відзначило високий рівень виконавчої майстерності. Переможцями  визначено: у номінації «Хореографія» танцювальні колективи ЗЗСО № 7 та №31, у номінації «Вокал» - ЗЗСО № 3 та 32, у номінації «Малі театральні форми» - ЗЗСО №6, 1 та ПДЮТ. 

Вітаємо колективи Палацу з перемогами!

Минулі вихідні принесли вихованцям творчих колективів Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області» численні перемоги у конкурсах міжнародного рівня, які проводилися у м. Полтава. 10-11 листопада 2018 року 45 вихованців спортивно-танцювального клубу «Акцент» під керівництвом художнього керівника Рагуліної О.С., педагогів Колісника Ю.В. та Сироткіна М.Д. взяли участь у VІ Міжнародному фестивалі зі спортивного танцю «Poltava Trophy». В конкурентній боротьбі з представниками танцювальних колективів Греції, Молдови, Білорусії, Естонії, Латвії та різних регіонів України вихованці клубу «Акцент» в черговий раз продемонстрували високий рівень танцювальної майстерності: 13 вихованців клубу посіли І місце, 13 – ІІ місце та 5 – ІІІ місце.

Детальніше...

Відбувся методичний портал для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів шкіл та позашкільних закладів м. Полтава

«Сучасні тенденції у методичній та виховній роботі: від ідеї до практики» - саме під такою назвою 7 листопада у Полтаві на базі школи №37 та гімназії №17 відбувся методичний портал для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів  шкіл та позашкільних закладів м. Полтава. Організатор заходу - міський методичний кабінет управління освіти виконавчого комітету полтавської міської ради, у співпраці з Українською академією лідерства. Модераторами на теоретичну частину та спікерами на локації Методичного порталу було запрошено провідних спеціалістів у сфері педагогіки та психології. Офіційне відкриття розпочалося виступом методиста міського методичного кабінету – Бакунович Елеонори Валентинівни, яка окреслила нові акценти виховної діяльності в сучасному навчальному закладі.

Детальніше...

XIV Всеукраїнський турнір Юних географів

З 29 жовтня по 2 листопада Полтава приймала учасників XIV Всеукраїнського турніру Юних географів. 18 команд із різних областей України змагалися на звання кращого знавця географії. Наше місто представляла команда гімназії № 33 (керівник - Терещенко Н.В.), яка пройшовши гідно усі випробування, отримала диплом учасника. Вітаємо учнів та їхнього керівника з  участю у турнірі та бажаємо перемог у наступних інтелектуальних випробуваннях з географії.

Статистика переглядів

Сьогодні: 4

За тиждень: 343

За місяць: 2918

Всього: 85060

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: