День учителя - 2018

Полтава вишивана

Управління освіти

Головні події місяця

Підготовку до роботи в НУШ розпочато

На базі ЗЗСО №25 розпочато очну сесію з курсу «Підвищення кваліфікації вчителів початкових класів з упровадження нового Державного стандарту початкової освіти» для тих вчителів, які навчатимуть першокласників у 2019 /20 н.р. На тренінгових заняттях учителі опрацьовуватимуть різноманітні теми, зокрема:

- Концепція Нової української школи:

- головні компоненти НУШ;

- новий Державний стандарт початкової освіти;

- особливості розвитку дітей 6 – 7 річного віку. Початок навчання у школі: вплив на емоційний стан і поведінку дитини  та інші.

Детальніше...

Вітаємо з отриманням гранту

Вітаємо Полтавський навчально-виховний комплекс № 36 з перемогою в конкурсі з отримання гранту від благодійного фонду LEGO Foundation по програмі FIRST LEGO League та 3-річною підтримкою в програмі. Попереду навчання тренера та підготовка команди до участі в турнірах та чемпіонатах FIRST LEGO League.

Програма FIRST LEGO League створена для дітей 9-16 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. 

Її мета – надихнути дітей вивчати науку, технологію, математику, а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки - конструктора LEGO! 

Трьома ключовими аспектами FIRST LEGO League є робототехніка, дослідження та лідерство. 

В цьому сезоні тема FIRST LEGO League присвячена дослідженню і вирішенню фізичних та соціальних проблем, з якими зіштовхується людство під час космічних подорожей.

Бажаємо успіхів та наступних перемог!

Фестиваль "Майстерня міста"

23 вересня 2018 року у заходах до Дня міста та фестивалю "Майстерня міста" учні та учителі ЗЗСО №№ 1, 4, 5, 6, 14  взяли участь  у воркшопі «Місто своїми руками»» (автори проекту Веркалець С.Я., Авраменко Ж.М., вчителі гімназії «Здоров’я» №14»). Учні працювали над проектами про Полтаву; презентували, якою б хотіли бачити в майбутньому. Серед робіт - «Зелена Полтава», «Парк розваг для родини», «Фестивальна Полтава», «Місто Полтава для людей з обмеженими можливостями», «Чому варто відвідати Полтаву» та інші. Проекти,  представлені дітьми, розповідали про багату історію нашого краю, мріяли, як місто зробити ще красивішим та комфортнішим для усіх жителів. 

 

Психолого-педагогічний супровід інклюзивної освіти в закладах міста

Надзвичайно актуальним є створення в закладі освіти команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами. Відповідно до нового Примірного положення про Команду педагоги спільно з практичним психологом та соціальним педагогом мають створити сприятливе доброзичливе середовище, в якому кожна дитина відчуватиме себе комфортно та захищено. Батьки цих дітей розраховують на нас як на професіоналів. Тож варто валіфіковану допомогу дітям та їх батькам, забезпечувати грамотну дієву підтримку їх розвитку. 14 вересня на базі ЗЗСО № 20 відбулася нарада директорів з питання  психолого-педагогічного супроводу інклюзивної освіти в закладах. З вступним словом до присутніх звернулася начальник управління освіти Леся Марталішвілі. 

Детальніше...

Вручення дитячої літературної премії імені І.П. Котляревського

Біля Білої альтанки – історичного місця нашої славної Полтави – відбулося традиційне вручення дитячої літературної премії імені І.П. Котляревського. Юні полтавці шанують і продовжують традиції нашого славного земляка: мислять оптимістично, позитивно і викладають свої думки в гумористичній формі, а це не так-то й просто! Цього року  44 конкурсні роботи були представлені на розгляд досвідченого журі в номінаціях «Поезія» та «Проза» у двох вікових категоріях.  Призовий фонд премії нині склав 21 тисячу 300 гривень.  Добре, що керманичі нашого міста вірять у творчий потенціал молодого покоління і спрямовують свої інвестиції в наше майбутнє. Новеньким виданням «Енеїди» поповнилася бібліотека міського голови. Його він отримав на згадку від учнів-переможців Полтавської загальноосвітньої школи №25. Здоров’я і натхнення в навчанні та праці побажав Олександр Федорович учням та педагогам, присутнім на заході. Нехай голоси Енеєвих нащадків дзвінко лунають над нашою славною Полтавою і всією Україною! Вітаємо переможців!

Детальніше...

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 18

За тиждень: 812

За місяць: 2839

Всього: 72596

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: