Ура! Канікули!

Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Управління освіти

Головні події місяця

Офіційне відкриття спортивного  майданчика з «антивандальним» обладнанням

24 квітня 2018 року відбулася важлива подія в житті Полтвського НВК №16 та жителів мікрорайону Огнівка – офіційне відкриття  спортивного  майданчика з  «антивандальним» обладнанням. На даний захід із робочим візитом завітали секретар міської ради Деркач О.А., начальник управління освіти Марталішвілі Л.А. та депутат міської ради Корнійчук В.П. Директор НВК Явтушенко В.І. зазначив, що відкриття майданчика надасть можливість дітям займатися на тренажерах не лише на уроках фізичного виховання, а й покращувати свій фізичний стан  у позаурочний час.  А крім того,  тренуватися тепер мають можливість і всі шанувальники спорту мікрорайону Огнівка.

Висловлюємо слова вдячності міській владі за підтримку розвитку спорту у м. Полтаві!

Свято спорту - відкриття відремонтованого спортивного залу

25 квітня 2018 року в Комунальному закладі «Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області» відбулося спортивне свято «Весела естафета», присвячене відкриттю оновленого (капітальний ремонт) великого спортивного залу. На свято завітали почесні гості: міський голова Мамай О.Ф. та начальник управління освіти Марталішвілі Л.А. Саме турбота міської влади про спортивний розвиток та здоров’я підростаючого покоління подарувала учням гімназії сучасний спортивний зал. Учасники естафети, уболівальники та гості  отримали масу позитивних емоцій, перейнялися командним духом та впевнилися, що фізичний розвиток є пріоритетним чинником формування успішної та здорової людини.

Формування науково-дослідницьких умінь учнів як компонентів навчальної діяльності 

24 квітня 2018 року на базі ЗЗСО №8 імені Панаса Мирного проведено міський семінар-практикум для координаторів дослідницького напряму у закладах м. Полтави. Обрана тема заходу "Формування науково-дослідницьких умінь учнів як компонентів навчальної діяльності" є досить актуальна, адже серед основних завдань сучасної системи освіти є створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина України. Цьому сприяє виявлення та залучення молоді до науково-дослідницької діяльності. У ході семінару Головний спеціаліст управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Лимар Т.М. та заступник завідуючої ММК, завідувач ЦОІТ Цимбалюк О.В. детально проаналізували результати участі учнів міста у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 н.р.

Детальніше...

Виховний простір літнього табору

24 квітня 2018 року на базі Полтавського міського центру позашкільної освіти    пройшло засідання  міського методичного клубу «Творча ініціатива» для начальників  пришкільних оздоровчих таборів  «Виховний простір літнього табору». У ході практикуму учасників ознайомили з роботою Центру позашкільної освіти та профільного дитячого табору відпочинку «Левада». Майбутнім начальникамтаборів   продемонстрували та докладно озвучили нормативні документи для організації роботи профільного дитячого табору відпочинку з денним перебуванням дітей, ознайомили з наказами  закладу щодо організації роботи табору,документами з питань профілактики травматизму та охорониздоров ‘я, організації харчування  дітей  тощо.

Детальніше...

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 231

За місяць: 3060

Всього: 55314

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: