Весняний благодійний бал освітян

Фестиваль дитячої творчості

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Управління освіти

Головні події місяця

«Дебати – 2019»

22-23 лютого 2019 р. у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулися змагання інтелектуальної гри «Дебати – 2019» для школярів. До  Полтави з’їхались 30 команд  школярів 9-11 класів з міст, сіл, селищ, ОТГ Полтавщини, які перемогли на місцевому рівні в аналогічному конкурсі. Школярі дебатували на такі теми: «Ця палата вважає, що булінг – поширене явище в українських школах» (відбіркові етапи); «Ця палата вважає, що домашні завдання у закладах загальної середньої освіти повинні бути скасовані» (фінал).  Полтавська загальноосвітня школа № 38 продемонстрували високий рівень ерудиції, майстерності введення дебатів, злагодженості командних дій та зайняли почесне І місце. Таким чином, команда у складі Петрусь Софії, Ярич Наталії та Гонтар Яни на чолі з тренером Нечипоренко Н. Є. стали дворазовими чемпіонами області.

VII Чемпіонат  з основ підприємництва

21 лютого 2019 року на базі Молодіжного бізнес-центру (науковий керівник центру тренінгових технологій доцент кафедри комерційної діяльності та підприємництва Юрко І.В.) ВНЗ Укоопспілки «Полтавського університету економіки і торгівлі» в рамках проведення VII Чемпіонату з основ підприємництва «Крок до бізнесу» відбувся міський етап змагання серед школярів м. Полтави. У чемпіонаті взяли участь 16 команд старшокласників ЗЗСО м. Полтави, а саме  № № 1, 3, 7, 8, 17, 19, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 33. Усі учасники проявили ерудованість, логічне мислення при вирішенні поставлених завдань. Конкуруючи за найбільший прибуток, у фінальній грі перше місце виборола команда гімназії №33 (керівник Терещенко Н.В.), друге – команда гімназії №31 (керівник Іващенко Н.С.), третє -  команди ЗЗСО №26 (керівник Дорфман С.В.),  №24 (керівник Однойко Т.С.).

Вітаємо переможців!

Нарада-практикум для заступників директорів ЗЗСО з інклюзивним навчанням та асистентів учителів інклюзивних класів

19 лютого на базі ММК було проведено нараду-практикум для заступників директорів ЗЗСО з інклюзивним навчанням та асистентів учителів інклюзивних класів «Особливості роботи асистентів учителів в інклюзивних класах та співпраці з ІРЦ». Відкрила нараду завідувач ММК Ірина Козлова, яка привітала учасників практикуму та наголосила на важливості та актуальності поднятого питання. Оксана Трибрат, головний спеціаліст відділу загальної середньої, спеціальної, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та соціального захисту, розповіла присутнім про співпрацю  управління та закладів освіти щодо створення умов для навчання і розвитку дітей із особливими освітніми потребами. Із складовими  проведення комплексної оцінки з метою визначення  особливих освітніх потреб дитини ознайомив учасників наради директор Комунального закладу «Інклюзивно- ресурсний центр Полтавської міської ради» Сергій Зайцев.

Детальніше...

Наймасштабніші змагання Спартакіади школярів!

Увесь минулий тиждень, з 11 по 15 лютого, школярі нашого міста грали в баскетбол. І не просто грали, а змагалися, і баскетбол був не звичайний: баскетбол «3х3»! Для пересічного читача зазначимо, що баскетбол «3х3» - досить молодий, стрімко розвиваючийся вид спорту, який відрізняється від звичайного баскетболу, перш за все кількістю гравців у кожній команді (тут їх чотири,  три з яких знаходяться на майданчику) і тим, що гра відбувається на один кошик. Наступного, 2020 року на Олімпійських Іграх у Токіо, баскетбол «3х3» дебютує в якості олімпійського виду спорту і збірні команди України (чоловіча і жіноча) мають реальні шанси на медалі, адже на сьогоднішній день наша країна посідає 5 (!) місце в світовому рейтингу FIBA (Міжнародна Федерація баскетболу).

Детальніше...

Інтелектуальний тріумф

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. У 18 олімпіадах взяли участь 218 учнів із 28 ЗЗСО міста. 170 з них стали переможцями і отримали 41 диплом І ступеня, 76 – ІІ ступеня, 53 дипломи - ІІІ ступеня. Найкращими були знавці іноземних мов, юні географи, хіміки, а також знавці трудового навчання. Значних успіхів досягли учні ліцею №1 (28 призових місць), гімназії №17 (25 призових місць), гімназії №33 (18 призових місць), гімназії №31 (16 призових місць), НВК №16 (12 призових місць).