Ура! Канікули!

Управління освіти

Головні події місяця

Навчальний тренінг з освіти прав людини та громадянської освіти

Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України 19-20 червня у м. Полтаві проведено тренінг з освіти з прав людини та громадянської освіти. Учасники тренінгу: заступники директора - Кріль Ю.В. (ліцей №1), Довгій Т. В. (НВК №16), Кривошапка Т. І. (гімназія №14), Земелько І. С. (ЗЗСО №28), учителя історії та правознавства -  Остапієнко С. В. (ЗЗСО №7), Подолян А. В. (ЗЗСО №30). Тренери Раїса Євтушенко, Андрій Гонжак, Сергій Терно, Євгеній Перепьолкін  виступили з презентаціями про Національні стратегію у сфері прав людини до 2020 р., громадянської освіти, НУШ: від школи знань до школи компетентностей.

Детальніше...

Тренінговий бліц-курс «Практична робота психолога»

13 червня 2018 року центром практичної психології і соціальної роботи міського методичного кабінету розпочато проведення нового авторського тренінгового бліц-курсу «Практична робота психолога». Перше заняття  курсу відбулося на базі ЗДО № 17. Ведучою курсу для практичних психологів міста Тетяною Горошко, завідувачем Центру, сплановано «навчально-практичний інтенсив» з семи зустрічей протягом 2018 року. Учасники закритої групи матимуть змогу опрацювати три основних блоки: «Аспекти діяльності у сучасному освітньому закладі», «Я сам», «Консультування. Підходи і техніки». Заняття будуть базуватися на основних принципах навчання дорослих: сприяння самостійності, наближення навчання до реальної виробничої діяльності, створення умов для неформального професійного спілкування /за В.І. Пуцовим/. Робота у групі сприятиме зростанню рівня професіоналізму, набуттю та розвитку навичок практичної роботи психолога з собою, учасниками сучасного освітнього процесу, надання кваліфікованої допомоги тим, хто її потребує.

Детальніше...

Розпочав свою роботу літній мовний табір для учнів 7-9 класів Полтавської гімназії №13

12 червня  розпочав  свою роботу літній мовний табір для учнів 7-9 класів Полтавської гімназії №13   на базі Полтавського національного технічного університу імені Кондратюка  (Українсько-Американський та Українсько-Британський центри культурного співробітництва) кафедри іноземної філології та перекладу.  Заняття проводяться викладачами кафедри іноземної філології та перекладу, які пройшли стажування Британської Ради у м. Київ та мають відповідні сертифікати про рівень володіння англійською мовою С1: доц. Агейчева А. О.  та ст. викл. Гунченко Ю.В. А також залучений волонтер Корпусу Миру США у ПолтНТУ Лінда Барбара Кац.

Детальніше...

Тренінг для вчителів інформатики

6 червня 2018 року на базі Полтавської гімназії № 17 був проведений тренінг для вчителів інформатики «Методика викладання модуля «Інформаційна безпека». Тренінг проведений з метою підготовки вчителів інформатики до викладання предмету в 10 класах у 2018-2019 н.р. На початку заходу директор гімназії Голтвяниця Олена Олексіївна познайомила вчителів із системою роботи закладу з питання підготовки учнів, батьків, вчителів щодо захисту від проявів інформаційної небезпеки. Теоретичну та практичну частину тренінгу провели вчителі інформатики гімназії № 17 Недорічко Євгенія Миколаївна і ВЗШ № 1 Павелко Ростислав Вікторович.

Звітний концерт зразкового хореографічного колективу "Зоряна"

4 червня відбувся звітний концерт зразкового хореографічного колективу "Зоряна" на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Колективу виповнилось 7 років. До цього заходу уся шкільна родина готувалася ретельно та натхненно, щоб здивувати глядачів. Серед представлених концертних номерів були як і давновідомі усім танець "Коломийка", "Сито", "Весняний козачок", "Буковинський", "Березнянка", так і дебютні номери "Іспанія", "Еврейський", "Самая", "Лезгінка", "Гопак", які просто вразили усіх глядачів. 

Детальніше...

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 2

За тиждень: 953

За місяць: 2365

Всього: 62736

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: