Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Профспілкові новини

Всеукраїнський попереджувальний марш протесту Профспілок

6 липня 2016 року в Києві відбувся Всеукраїнський попереджувальний марш протесту Профспілок України. проти необґрунтованої політики Уряду щодо заробітної плати та вартості комунальних послуг.  Більше 25 тисяч представників  профспілкових  організацій з регіонів країни висловили свою протестну позицію проти необґрунтованої політики Уряду  щодо заробітної плати та вартості комунальних послуг. 

В акції протесту, у пікетуванні Кабінету Міністрів та Верховної Ради, взяли участь понад 5 тисяч працівників освітянської галузі, з них близько 350 чоловік – представники профспілки працівників освіти міста Полтави та Полтавської області.

Учасники акції категорично виступили проти шокового зростання ціни на газ для населення, тарифів на гарячу воду та опалення, задекларованого підвищення тарифів на електроенергію та вимагали :

         а) від Уряду:

         - невідкладно провести реформу оплати праці;

         -  встановити з 1 жовтня гарантовану державою мінімальну зарплату на рівні прожиткового мінімуму 3067 грн., відповідно підняти пенсії та стипендії.

         б) від власників підприємств – підвищити з 1 липня цього року  зарплату працівникам не менше ніж на 15 % за рахунок отриманої економії від зниження державою удвічі єдиного соціального внеску;

в) від народних депутатів  - невідкладно заслухати звіт Уряду з питань цінової політики і соціального захисту, прийняти рішення на убезпечення простих людей від зубожіння.

Учасники Всеукраїнського маршу протесту зібрали особисті заяви - вимоги,  затвердили текст Резолюції та вручили їх представникам Верховної Ради  та Уряду України.

Після закінчення  акції відбулася зустpіч Прем’єр–міністра України В.Гройсмана з профспілковими активістами,  на якій керівник Уряду підтримав бачення профспілок та наголосив, що перед Урядом і профспілками стоять спільні завдання. 

Статистика переглядів

Сьогодні: 54

За тиждень: 514

За місяць: 1538

Всього: 80038

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: