Чемпіонат з настільного тенісу

Фестиваль дитячої творчості

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Профспілкові новини

Всеукраїнський попереджувальний марш протесту Профспілок

6 липня 2016 року в Києві відбувся Всеукраїнський попереджувальний марш протесту Профспілок України. проти необґрунтованої політики Уряду щодо заробітної плати та вартості комунальних послуг.  Більше 25 тисяч представників  профспілкових  організацій з регіонів країни висловили свою протестну позицію проти необґрунтованої політики Уряду  щодо заробітної плати та вартості комунальних послуг. 

В акції протесту, у пікетуванні Кабінету Міністрів та Верховної Ради, взяли участь понад 5 тисяч працівників освітянської галузі, з них близько 350 чоловік – представники профспілки працівників освіти міста Полтави та Полтавської області.

Учасники акції категорично виступили проти шокового зростання ціни на газ для населення, тарифів на гарячу воду та опалення, задекларованого підвищення тарифів на електроенергію та вимагали :

         а) від Уряду:

         - невідкладно провести реформу оплати праці;

         -  встановити з 1 жовтня гарантовану державою мінімальну зарплату на рівні прожиткового мінімуму 3067 грн., відповідно підняти пенсії та стипендії.

         б) від власників підприємств – підвищити з 1 липня цього року  зарплату працівникам не менше ніж на 15 % за рахунок отриманої економії від зниження державою удвічі єдиного соціального внеску;

в) від народних депутатів  - невідкладно заслухати звіт Уряду з питань цінової політики і соціального захисту, прийняти рішення на убезпечення простих людей від зубожіння.

Учасники Всеукраїнського маршу протесту зібрали особисті заяви - вимоги,  затвердили текст Резолюції та вручили їх представникам Верховної Ради  та Уряду України.

Після закінчення  акції відбулася зустpіч Прем’єр–міністра України В.Гройсмана з профспілковими активістами,  на якій керівник Уряду підтримав бачення профспілок та наголосив, що перед Урядом і профспілками стоять спільні завдання. 

Відкритий бюджет

Статистика переглядів

Сьогодні: 47

За тиждень: 244

За місяць: 2412

Всього: 92908

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: