Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Профспілкові новини

Наймасштабніші змагання Спартакіади школярів!

Увесь минулий тиждень, з 11 по 15 лютого, школярі нашого міста грали в баскетбол. І не просто грали, а змагалися, і баскетбол був не звичайний: баскетбол «3х3»! Для пересічного читача зазначимо, що баскетбол «3х3» - досить молодий, стрімко розвиваючийся вид спорту, який відрізняється від звичайного баскетболу, перш за все кількістю гравців у кожній команді (тут їх чотири,  три з яких знаходяться на майданчику) і тим, що гра відбувається на один кошик. Наступного, 2020 року на Олімпійських Іграх у Токіо, баскетбол «3х3» дебютує в якості олімпійського виду спорту і збірні команди України (чоловіча і жіноча) мають реальні шанси на медалі, адже на сьогоднішній день наша країна посідає 5 (!) місце в світовому рейтингу FIBA (Міжнародна Федерація баскетболу).

За ініціативи Федерації Баскетболу України, спільно з Міністерством освіти та науки України і Міністерством молоді та спорту України, вже п’ятий рік поспіль проводиться Чемпіонат України серед школярів загальноосвітніх закладів з баскетболу 3х3 (ШБЛУ 3х3). 

Не аби які традиції у цих змаганнях і у школярів Полтави. 

Так минулого року баскетболісти Гімназії №17 (у старшій віковій категорії) посіли 2 місце у фінальних іграх у столиці України, виборовши срібні медалі Чемпіонату України, а гравець Ігор Сергєєв потрапив до збірної команди України U18, у складі якої зайняв у 2018 році 4 місце на Всесвітній Універсіаді, яка проходила у Бразилії! Неодноразово до фінальної (всеукраїнської) стадії змагань потрапляли команди юнаків і дівчат Гімназії №14 «Здоров’я», НВК №16, вищезазначеної Гімназії №17 та ЗЗСО №29.

Цього року у змаганнях міського етапу, якими опікувались Управління освіти Виконавчого комітету Полтавської міської ради та Федерація Баскетболу м.Полтави, взяло участь понад 60 команд різних вікових категорій (старші юнаки, старші дівчата, середні юнаки, середні дівчата). Це одні з небагатьох змагань, в рамках Спартакіади школярів, де кожна школа має можливість заявити на міський етап будь-яку кількість  команд кожної вікової категорії! Враховуючи популярність баскетболу у школярів нашого міста, цим скористалися чимало закладів освіти.

Маючи велику кількість учасників, на початковій (груповій) стадії, змагання проходили за територіальним принципом. Так школярі Подільського району змагались у Гімназії №17, Київського – у ЗЗСО №38, а Шевченківського – ЗЗСО №34.

Головні, вирішальні ігри відбулись у спортивній залі ЗЗСО №34, де і були визначені переможці і призери у кожній віковій категорії.

За інформацією головного судді змагань, члена виконкому ФБП, вчителя фізичної культури ЗЗСО №29 Максима Рубеля, І та ІІ місця у своїх вікових категоріях (відповідно до Регламенту змагань, саме команди, що посіли перші два місця на міському етапі, потрапляють до обласного етапу) розподілились наступним чином:

Старша вікова категорія (2003р.н. і старші):

Юнаки:

1. НВК №16

2. ЗЗСО №38

Дівчата:

1. Гімназія №14 «Здоров’я»

2. ЗЗСО №34

Середня вікова категорія (2004р.н. і молодші)

Юнаки:

1. ЗЗСО №10

2. Гімназія №17

Дівчата:

1. Гімназія №14 «Здоров’я»

2. ЗЗСО №29

Отже, бажаємо юним баскетболістам та їх тренерам подальших успіхів у змаганнях обласного етапу, який пройде 21-22 лютого у Спортивному комплексі ПНПУ ім.В.Г.Короленка, і гідно представити наше місто у Фіналі Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед школярів закладів загальної середньої освіти, який пройде в квітні місяці в Києві.