Флеш-семінар“Нова школа – нові ми. Перезавантаження”

Поглиблені тренінги з варіативних модулів

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Головна

Відбувся методичний портал для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів шкіл та позашкільних закладів м. Полтава

«Сучасні тенденції у методичній та виховній роботі: від ідеї до практики» - саме під такою назвою 7 листопада у Полтаві на базі школи №37 та гімназії №17 відбувся методичний портал для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів  шкіл та позашкільних закладів м. Полтава. Організатор заходу - міський методичний кабінет управління освіти виконавчого комітету полтавської міської ради, у співпраці з Українською академією лідерства. Модераторами на теоретичну частину та спікерами на локації Методичного порталу було запрошено провідних спеціалістів у сфері педагогіки та психології. Офіційне відкриття розпочалося виступом методиста міського методичного кабінету – Бакунович Елеонори Валентинівни, яка окреслила нові акценти виховної діяльності в сучасному навчальному закладі.

Представник громадського об’єднання «Світло надії» Сергій Жук та педагог-організатор Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів Тетяна Ярослав запросили учасників до методичного діалогу, під час якого, розкрили основні віхи розвитку НУШ у напрямку здорового способу життя та підняли тему стереотипного мислення у суспільстві.

Практична частина методичного порталу «Від ідеї до практики» розгорталася на восьми локаціях для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів.

Таким чином, заступники директорів з виховної роботи, стали учасниками:

- Cross-promotion від кандидата педагогічних наук - Тамари Жалій «Конфлікт, спір, розбіжності: уникаємо, вирішуємо, толеруємо»$ 

- експрес-презентації від голови Полтавської філії Української спілки психотерапевтів  Ірини Івлєвої «Батьки і вчителі. Як кожному залишитися на своїй території»; 

- ігрового міксу «Сучасний погляд на форми виховної діяльності» від Вікторії Пікунової, заступника директора з ВР (гімназія №33). 

А також представниця партнеру Методичного порталу Української Академії Лідерства Альона Гончаренко провела Комунікацію на тему  «Вибір грантів та вимоги до них»

Педагоги-організатори, у свою чергу, відвідали: 

- міні-тренінг «Використання хмарних технологій в освітньому процесі», який провели Тренери Microsoft України – Олена Промська, Євгенія Недорічко (гімназія №17);

- майстер-клас «Арт-терапія як засіб запобігання професійному вигоранню» від педагогів організаторів 17 та 32 гімназії Віти Гриценко та Інни Цебро.

Педагог-організатор (ЗЗСО №26) Наталія Різник поділилась новітньою методикою «Коло ідей» на тему «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіаці».

А також представник партнеру Методичного порталу Української Академії Лідерства Святослав Килим-Золотайко провів Комунікацію на тему  «Форми співпраці з громадськими організаціями м. Полтави».

Педагоги брали активну участь у методичному діалозі «Здоровий спосіб життя», «Стереотипи мислення та шляхи їх подолання» та практичній частині «Від ідеї до практики». Своїм досвідом роботи у проведенні медіативних практик, кіл порозуміння  поділилася Наталія Різник, педагог-організатор школи, спікер локації «Коло ідей «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації». 

Яскравим завершенням освітньо-методичного заходу стало створення учасниками спільного панно ідей «Сучасні форми виховної роботи в умовах НУШ». Символічними ластівками розлетілись на панно думки, пропозиції та нові форми роботи, що у подальшому будуть втілюватись у роботі учасників Методичного порталу.

Статистика переглядів

Сьогодні: 4

За тиждень: 343

За місяць: 2918

Всього: 85060

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: