Увага! 9 січня 2018 року, розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2018

Нормативно-правова база

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 н.р.

Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є організація роботи Малої академії наук, якою вже багато років опікується Полтавський міський центр позашкільної освіти. 8 грудня 2017 року проходив І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 н. р., який проводило міське управління освіти виконавчого комітету  Полтавської міської ради спільно з міським методичним кабінетом та міським Центром позашкільної освіти. Юні науковці захищали свої роботи на базі ПНТУ імені  Ю.Кондратюка. На урочистому відкритті зі словами привітання до учнів звернулися Леся Марталішвілі (начальник управління освіти) та  Володимир  Онищенко (президент Полтавського територіального відділення МАН, ректор ПНТУ імені Ю.Кондратюка). 

На І етап конкурсу-захисту представлено 384 наукових робіт юних дослідників з освітніх та позашкільних навчальних закладів у 12 відділеннях та 38 секціях.  Найчисленнішими секціями у цьому році були англійська мова, українська література,  математика, економіка. У порівнянні з минулими роками зросла чисельність учасників у секції фізика та астрономія, біологія.

Вперше у цьому році  розпочала свою роботу секція  польської  мови. Спробували свої сили у знанні польської мови учні  гімназії № 13 . Найбільшу кількість робіт представили заклади № 32, 38, 33, 31, 26, 14, 13,  6, 17, 3 , 21. 

Оцінювали роботи 122 науковці, які є викладачами вузів міста Полтави: 

- Української медичної стоматологічної академії;

- Полтавського університету економіки і торгівлі;

- Полтавського національного технічного університету імені  Ю.Кондратюка;

- Полтавської державної аграрної академії;

- Полтавського національного педагогічного університету імені  В.Г. Короленка.

Мала академія наук сприяє пошуку та підтримці обдарованої молоді, є стартовим майданчиком до нових відкриттів, сходинкою на шляху до самовдосконалення кожної особистості.

Статистика переглядів

Сьогодні: 71

За тиждень: 292

За місяць: 1282

Всього: 34365

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання