Зустріч із Заступником міністра юстиції України

Марина Порошенко у Полтаві

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершилася 17 березня 2017 року, перереєстрація (у разі необхідності внесення певних змін) триватиме до 31 березня.

Сторінками нашої преси

Cуперфінальні змагання інтелектуальної гри «Дебати»

2 лютого 2017 року у стінах Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім.І.П.Котляревського відбулися суперфінальні змагання  інтелектуальної гри «Дебати».  Гравців та усіх присутніх привітала та побажала успіхів у грі методист міського методичного кабінету  Бакунович Е.В. Суддівська ж бригада була представлена 9 педагогами із різних шкіл міста.

Суперфіналу передували відбіркові, напівфінальні і фінальні ігри, в яких учні демонстрували власні вміння висловлювати думку, критично мислити, аналізувати, бути виваженими та толерантними.

Цього дебатного сезону теми стосувалися глобальних проблем людства: «Ця палата вважає, що основною причиною зміни клімату є діяльність людини», «Ця палата вважає, що розвиток інтелекту людства викликає занепад загальнолюдської моралі». Саме остання і стала темою суперфінальнихдебатних змагань між командами ліцею №1 та знз №19.

Переможцями гри за рішенням суддів стали учні команди знз №19, які і будуть незабаром  представляти м.Полтаву на обласних змаганнях в україномовному треку. Команда ж ліцею №1 випробує свої сили, взявши участь у англомовному треку обласних змагань інтелектуальної гри «Дебати–2017».

Бажаємо обом командам успіху та перемог!

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 20

За тиждень: 505

За місяць: 1627

Всього: 10534