Ура! Канікули!

Нова українська школа

Робочий  візит Полтавського міського голови Олександра Мамая до Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37, яка бере участь у всеукраїнському експерименті (28.09.2017р.).

28 вересня міський голова Олександр Мамай відвідав з робочим візитом загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 37 (директор Ірина Пасюра). У 2017/2018 навчальному році заклад став одним зі 100 в Україні та одним із 4 у Полтавській області, які долучаються до пілотного впровадження Державного стандарту початкової освіти у рамках Нової української школи. 

 У закладі створено усі  умови, аби навчати дітей за новими стандартами. Увесь 4-й поверх облаштували під потреби першокласників: капітально відремонтовані 3 кабінети (два для перших класів та кабінет англійської мови, коридори та рекреації). По закладу встановлені сучасні металопластикові вікна на суму 500 тисяч гривень. 

Цьогоріч за новими програмами в цьому закладі розпочали навчання два перших класи, у кожному з яких по 30 дітей. 

Звичайно, для успішного здійснення пілотного експерименту Міністерства освіти і науки України було осучаснено і матеріально-технічну базу школи.     Були виділені кошти в сумі 250 тисяч гривень для необхідного облаштування навчального середовища та кабінетів двох 1-их класів, які задіяні в експерименті. Це й меблі, і дидактичні матеріали, і відповідне сучасне технічне забезпечення. 

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 2

За тиждень: 953

За місяць: 2365

Всього: 62736

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: