Архів новин

Зустріч з німецькою делегацією

Понад 25 років підтримуються дружні стосунки України з Німеччиною в рамках Програми партнерства міста Полтави з містами Фільдерштадт, Ляйнфельден-Ехтердінген та Остфільдерн. Щорічно полтавські школярі, які володіють німецькою мовою на високому рівні, мають можливість приймати гостей у своїх сім’ях, спілкуватися з однолітками та відвідати Німеччину. Цей рік не став винятком. 15 вересня 2017 року 12 німецьких школярів та 2 вчителя прибули до Полтави. 18 вересня 2017 року гостинно зустрічала учнів та вчителів з Німеччини Полтавська гімназія № 33.

У цьому році три учениці 10-А класу та учитель німецької мови Полуніна Ю.І. беруть участь у партнерському обміні.  Гості відвідали 4 уроки в закладі: урок математики у 5-В класі (учитель Юшкова В.В.) та два уроки англійської мови (учитель Цимбал І.А. в 11-А клас; учитель Качан І.М. та волонтер Кейті Мензіс у 7-А класі). 

Після уроків відбувся круглий стіл «Європа – наш спільний дім», в ході якого розглянули питання: символіка Європейського Союзу; основні дати становлення ЄС; Україна – це Європа. Школярі з Німеччини із задоволенням спілкувалися німецькою та англійською мовами з українськими учнями. 

Такі обміни безсумнівно надзвичайно важливі, адже ми цінуємо нашу дружбу, популяризуємо українську культуру, історію та традиції. Крім того, з 10 вересня розпочався Українсько-німецький рік мов, мета якого поглибити взаємну довіру та дружбу, а також ще більше розвинути співпрацю у сферах освіти та культури. 

                                                                         Тамара Кірічек, методист ММК

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 168

За тиждень: 590

За місяць: 3419

Всього: 55673

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: