Архів новин

Полтавська гімназія №17 зустрічала гостей з Німеччини

19 вересня Полтавська гімназія №17 зустрічала гостей з Німеччини – учасників програми обміну та їх педагогів. Спочатку пройшло засідання КІДу, де учні гімназії мали змогу поспілкуватися із закордонними гостями, дізнатися про особливості освітнього процесу, про предмети, що викладаються в школі і, звичайно, про світ захоплень підлітків. Гімназисти підготували для гостей захід, присвячений Дню Миру.

Яскрава презентація про нашу країну, майстер-класи з оригамі, математики, фізики, англійської мови, проведені вчителями, зачарували закордонних гостей і дозволили на декілька хвилин повірити в диво,  створене власними руками.  Представників Німеччини приємно здивувало чудове знання іноземної мови учнями і гостинність, яку проявили українці під час зустрічі.

Ще одною цікавинкою для гостей виявилося відвідання трьох музеїв на базі гімназії: дитячої творчості, де представлені зразки учнівських робіт, визначного письменника Тараса Шевченка та славного героя, справжнього саможертовного титана – Дениса Синюка, що загинув, захищаючи Батьківщину.

Гості були розчулені безмежною любов’ю українців до своєї держави та вражені глибокими знаннями історії та рідної культури. Зустріч закінчилася приємним спілкуванням з іноземною делегацією та чаюванням. Загалом, це був час, проведений пізнавально  й корисно, а головне з приємною компанією. Сподіваємося, на зустріч із закордонними гостями і наступного року!

Світлана Гаврілова, керівник м/о вчителів іноземної мови 

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 168

За тиждень: 590

За місяць: 3419

Всього: 55673

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: