Архів новин

Вітаємо ученицю 4-Д класу Полтавської гімназії № 13 Казаріну Уляну, з перемогою!

Вітаємо ученицю 4-Д класу Полтавської гімназії № 13 Казаріну Уляну, яка посіла 1 місце в IV Всеукраїнській Мистецькій акції для обдарованих дітей та молоді «Мій Шевченко-Мій світ», номінація «Авторське есе / оповідання на задану тему», молодша вікова категорія. Організатори конкурсу – Мала Академія Наук України та Національний музей Тараса Шевченка.

Цього року в акції брали участь 3500 дітей віком від 6 до 16 років, в двох секціях – «Мій Шевченко» та секція «Мій світ», в кожній секції було по 4 номінації-ілюстрація, есе, фото-відео, рукописна книга. Члени журі обрали 28 переможців з усієї України. В секції есе «Мій Шевченко» було лише 2 переможця -це Уляна в молодшій віковій категорії з Полтави і Соф’я з Дніпра – в старшій віковій категорії, тоді як есе писали 37% дітей від загальної кількості учасників.

Переможці отримали не лише призи, а й знання і ковток творчості на тематичних майстер-класах, які для них приготували організатори, багато приємних вражень діти отримали від екскурсій містом, квесту в музеї та цікавих розваг з кураторами.

Супроводжуючі та батьки теж не нудьгували. Для них були організовані екскурсії містом та музеями Києва.

Як добре, що в є конкурси, які надихають дітей до розкриття творчого потенціалу!

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 168

За тиждень: 590

За місяць: 3419

Всього: 55673

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: