Архів новин

«Чужого горя не буває»

14 вересня у Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного відбувся благодійний ярмарок.  Учні н школи спрямували всі сили на підтримку сімї учня 5-А класу Дудника Дмитра, який зараз перебуває у місті Києві на лікуванні , веде боротьбу за життя. Величезну подяку висловлюємо всім небайдужим школам за підтримку Дмитра.

 Початок нового навчального 2017-2018 року розпочався для закладу під гаслом «Чужого горя не буває». Як громадсько-активна школа ЗШ № 8 кожного року активно підтримує усі благодійні заходи: для воїнів АТО, дітей-сиріт, тих, хто знаходиться на лікуванні та перемагає  смертельні хвороби.

Учень 5- А класу Дмитро Дудник – веселий, чуйний, світлий хлопчик потребує допомоги. Уже  багато років, хлопчик живе на одній нирці, а цього року втратив і її, залишившись на апараті штучної нирки. Дмитро знаходиться на лікуванні у Києві, та готується до складної операції, яка коштує величезну суму. Учнівське самоврядування виступило з ініціативою провести благодійну акцію «Від серця до серця». Під час заходу учні, батьки, учителі, працівники закладу збирали  кошти, а 14 вересня провели благодійний ярмарок, кошти від продажу солодощів будуть передані мамі Діми. Педагогічний, учнівський та батьківський колектив зібрали 14 345.80 гривень.

Діма сміливо бореться за життя, не втрачає надії, що скоро повернеться до своїх однокласників та рідних. Не будьте байдужими !!!

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 169

За тиждень: 591

За місяць: 3420

Всього: 55674

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: