Полтава вишивана

Майстерня міста

Вітаємо наших найкращих вчителів!

Вітаємо наших найкращих вчителів: Тетяну Веркалець (НВК № 16 ) та Сергія Зайцева (СЗШ № 39), які гідно представляють полтавське вчительство у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine. Тетяна Веркалець стала одною з п’яти кращих вчителів у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine

Архів новин

Насичене розвагами та веселими подіями життя в пришкільному таборі «Посмішка» гімназії № 13

В пришкільному таборі "Посмішка" проходить насичене розвагами та веселими подіями життя. Проведено безліч цікавих конкурсів, програм, змагань, квестів. Учні о’бєдналися в спільний дружній колектив, вміло співпрацюють, весело проводять вільний час. Кожен загін має свою назву, девіз, емблему, вивчено оновлену табірну пісню. Особливою популярністю користується у вихованців художньо-естетичний напрям роботи, бо саме такі заходи сприяють розвитку обдарованості, дозволяють учням реалізувати свої можливості, спробувати себе в різних ролях, проявити свій творчий потенціал. Саме з цією метою 06.06 було проведено конкурси на виготовлення найкращої моделі серця «Відкриті серця» та на кращу вітальну листівку від загону.

Діти проявили великий творчий та мистецький талант, підійшли до виконання даної роботи відповідально  та креативно.  Роботи були презентовані, складено фото-звіт, учасникам вручено грамоти.
07.06 пройшов конкурс на кращу стінгазету «Наші пригоди». Діти проявили безмежну творчість, фантазію  і в своїх роботах показали всі цікаві моменти, відобразили свої враження від перебування в таборі.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 1

За тиждень: 1

За місяць: 2174

Всього: 23183