Полтава вишивана

Майстерня міста

Вітаємо наших найкращих вчителів!

Вітаємо наших найкращих вчителів: Тетяну Веркалець (НВК № 16 ) та Сергія Зайцева (СЗШ № 39), які гідно представляють полтавське вчительство у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine. Тетяна Веркалець стала одною з п’яти кращих вчителів у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine

Архів новин

ЯСКРАВЕ ЛІТО В GOCAMP "МІСТО МАЙБУТНЬОГО"

Ось і промайнув, як один день, перший тиждень роботи мовного тбору GoCamp у Полтавській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3. Це був насичений подіями та враженнями тиждень. Кожен день розпочинався на свіжому повітрі з фірмової зарядки від Ігора Імкера, волонтера з Австрії, а потім учні разом з вчителями та Ігорем будували таку модель суспілства, у якому вони хотіли б жити в майбутньому. А який смачний ланч у колі друзів на травичці під ялинкою!!!

Надзвичайно цікавою видалась також екскурсія до Полтавської обласної бібліотеки, де у інтерактивній формі діти познайомилися з історією древньогрецьких міст, з їх суспільним устроєм. І, звісно, незабутнім став День Захисту дітей, 1 червня, який ми всі разом провели у Корпусному саду, де взяли участь у різноманітних конкурсах, змаганнях і виграли всі можливі та неможливі призи!!!
А завершився цей тиждень феєричним захистом проекних робіт "Суспільство майбутнього", які приготували всі чотири загони „Summer city kids“ (керівник Киричок Л.Д.), „Deutschfreunde“ (керівник Євженко І.В.), „Dubbyn guys“ (керівник Мошенець О.Г.), „Pineapple team“ (керівник Огійчук К.І.) та під час якого діти обмінялися креативними ідеями й оригінальними думками з даної теми, продемонстрували свої здібності і таланти.

Вовченко О.М.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 1

За тиждень: 1

За місяць: 2174

Всього: 23183