Полтава вишивана

Майстерня міста

Вітаємо наших найкращих вчителів!

Вітаємо наших найкращих вчителів: Тетяну Веркалець (НВК № 16 ) та Сергія Зайцева (СЗШ № 39), які гідно представляють полтавське вчительство у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine. Тетяна Веркалець стала одною з п’яти кращих вчителів у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine

Архів новин

Веселий тиждень у таборі «Дружба» у гімназії № 14

Найяскравішим заходом минулого тижня пришкільного табору "Дружба" гімназії № 14 став конкурс «Міс та містер табору «Дружба» - 2017, який провела Шандиба А.А., що перетворився на шоу-концерт. Все тут було по-справжньому, тому й журі, й глядачі-вболівальники отримали неабияке задоволення. Дев'ять юних учасниць  і два джентльмени виявили бажання змагатися за звання найкращої та найкращого отримати титул “Міс  табору-2017 ”.

Звичайно, усі  хвилювалися, але це не завадило учасникам довести, що вони надзвичайно талановиті: вміють і співати, танцювати,  грати на музичних інструментах,  вірші виразно читати.
Завітали на гостини солісти Полтавської обласної філармонії з дитячою розважальною програмою «Ура, канікули !». 
Насиченим також був  спортивно-масовий захід «Ми зі спортом дружимо, виростаєм дужими», проведений керівником спортивного гуртка  Погрібняк О.В. Він розпочався з «Малих Олімпійських ігор». Загони «Козачата»,  та «Веселуни»  долали дистанції, естафети, вправлялися на влучність, продемонстрували не лише фізичні якості, а й акторський талант у гумористичній сценці «Як козаки листа до міністра освіти писали» (під керівництвом Федорової О.В.).
Інсценізування екологічної  казки « Хто не працює, той не їсть» під керівництвом Марьєнко Н.Ф. не залишило байдужими маленьких глядачів , вразили чудовими костюмами і талановитою грою.
Особливу подяку висловлюємо колективу працівників, які  своєю невтомною працею, покликом серця створюють комфортні умови для дітей.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 1

За тиждень: 1

За місяць: 2174

Всього: 23183