Серпнева конференція педпрацівників

Свято Першокласника

Архів новин

Звітуємо перед громадськістю

Керуючись Положенням про порядок звітування директора школи, 7 червня 2017 року в КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» відбулася загальношкільна конференція «Звіт директора школи за 2016 – 2017 н. р. та перспективи розвитку на 2017-2018 н. р.» перед педагогічним колективом, батьками, представниками громадськості та учнівського самоврядування. Жага Тамара Михайлівна в своїй діяльності дотримується Статуту школи, Правил внутрішнього трудового розпорядку, посадових обов'язків директора школи, законодавства України, інших нормативних актів, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

У звіті Тамара Жага наголосила, що важливим завданням для неї, як  керівника навчального закладу, є необхідність освоїти оновлений зміст освіти, впроваджувати сучасні технології, форми та методи навчання, виховання і розвитку особистості та свідомо піклуватися про власну управлінську діяльність.
Конференція визнала:  стратегічними напрямками діяльності школи на наступний навчальний рік: ЗДОРОВ’Я, УСПІХ,  ПРАВА  учасників навчально-виховного процесу. Забезпечувати реалізацію державних політики в галузі  освіти. Навчати, розвивати та виховувати учня – патріота, інноватора, ОСОБИСТІСТЬ.
Роботу директора школи схвально оцінили батьки та учні у своїх виступах. За результатами таємного голосування діяльність керівника закладу визнана «Задовільною». Внесена пропозиція представити директора Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області» Жагу Т.М. до морального та матеріального заохочення.

Тетяна Штепа, педагог організатор, ЗОШ №5

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 45

За тиждень: 440

За місяць: 1881

Всього: 22890