Полтава вишивана

Майстерня міста

Вітаємо наших найкращих вчителів!

Вітаємо наших найкращих вчителів: Тетяну Веркалець (НВК № 16 ) та Сергія Зайцева (СЗШ № 39), які гідно представляють полтавське вчительство у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine. Тетяна Веркалець стала одною з п’яти кращих вчителів у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine

Архів новин

Вихованці пришкільного табору Полтавської гімназії № 32 «Світанок» активно продовжують свої канікули

Натхненні цікавими ідеями та дружньою атмосферою вихованці пришкільного табору  Полтавської гімназії № 32 «Світанок»  активно продовжують свої канікули. Діти завжди приходять до табору позитивно налаштовані, в гарному настрої і в очікування нових вражень, тому з радістю розпочинають день  з танцювального флешмобу. А далі вихователі запрошують дітей у світ розваг і пізнання цікавого.Так, з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, до  пришкільного табору завітали гості з  мобільним пересувним планетарієм.

Вихованці мали змогу здійснити віртуальну  прогулянку зоряним небом, відчути захоплюючу стрімкість польоту серед зірок, побувати на інших планетах і відчути себе справжнім відважними дослідниками Всесвіту, отримати  нові знання та захоплення.

Яскравою подією у житті вихованців табору була пізнавально-розважальна програма «Літо – пора відпочинку», яку запропонували артисти театральної студії. Діти змагалися, танцювали та розважалися.Усі отримали заряд веселого настрою, море яскравих емоцій та нових відчуттів.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 1

За тиждень: 1

За місяць: 2174

Всього: 23183