Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

До уваги батьків!

Управління освіти повідомляє, що, у зв’язку з проведенням реставрації приміщення Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області», позитивно вирішено питання щодо організації навчально-виховного процесу учнів даної школи з 1 вересня 2017 року, а саме: - учні 1-4 класів будуть навчатися в приміщенні СЗШ № 3; - учні 5-8 класів будуть навчатися в приміщенні ЗОШ № 28; - учні 9-11 класів будуть навчатися у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко. При цьому повідомляємо, що як учні СЗШ №3, так і ЗОШ №28 будуть навчатися в 1-у зміну.

Архів новин

День науки Полтавщини

У рамках проведення Дня науки Полтавщини 25 травня на Театральній площі Полтави проводилася виставка-презентація досягнень вихованців районних (міських) загальноосвітніх, інтернатних, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації та закладів обласного підпорядкування. До участі в заході запрошені учні ЗНЗ №№1, 2, 16, 17. 19, 24, 26, 29, 31, 32 з  фізичними приладами, іграшками з фізичним змістом, поробками з фольклористики та мистецтвознавства, дослідженнями в області дитячого харчування. Своїми напрацюваннями учні  поділилися з міністром освіти Л. Гриневич.

Науковці Вузів, ректор ПНТУ ім. Ю Кондратюка з цікавістю віднеслися до робіт школярів, задавали ім запитання, уважно переглядали демонстрацію робіт приладів, слухали розповіді про дослідження.
Деякі прилади викликали неабияке захоплення. «Фонтан» (іграшка з фізичним змістом) учениця ЗНЗ №26 Хруппи Анастасія демонструвала декілька разів, а Якименко Наталія ( ЗНЗ№2) про роботу  приладу  «Будинок майбутнього» пояснювала іноземним студентам англійською мовою.  Учень 11 класу гімназії № 32 Оскома  Дмитро простотою виготовлення приладу «Трансформатор Тесла» здивував усіх науковців.

Мета проведення виставки-презентації: підтримка та надання можливості для творчого самовираження обдарованих дітей та молоді Полтавщини; презентація творчого потенціалу юних дослідників; популяризація діяльності закладів; сприяння розвитку зацікавленості до проблем талановитої дитини в суспільстві.
Досвід спілкування учнів на обласному святі  запам’ятається їм на все життя. Наші діти були  досить креативні, впевнені в собі.
                                                    

   Лідія Семено, методист ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 37

За тиждень: 321

За місяць: 1645

Всього: 20182