Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Архів новин

Ми – європейці!

До Дня Європи в Полтавській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №5»  для учнів 8 – х класів було проведено свято, під час якого школярі ознайомилися з культурою та побутом європейських  країн, брали участь у різноманітних конкурсах, танцювали, співали пісні різними мовами, переглянули презентації  про створення  Євросоюзу.  А учні 10-их класів відвідали Пункт європейської інформації, що діє у відділі обслуговування користувачів Полтавської Обласної Універсальної Наукової бібліотеки ім. І.П.Котляревського.

Координатор центру Лисенко Лариса Володимирівна запросила дітей до віртуальної подорожі «Україна – держава Європейська». Учні взяли участь в інтелектуальній вікторині, під час якої вони продемонстрували свої знання та дізналися багато нового про країни Європейського Союзу, ознайомилися з книжковою виставкою-подорожжю «Розмай Європи», що містить багато яскравих фотознімків, зручні путівники, які допоможуть  прокласти неймовірно вдалий маршрут мандрівки Європою.
Це свято в черговий раз нагадало, що Європа починається не за кордоном України. Вона починається у серці кожного з нас. І ми є частиною Європи.


Тетяна Штепа, педагог організатор, Полтавська ЗОШ №5

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 28

За тиждень: 117

За місяць: 1693

Всього: 16936