Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

До уваги батьків!

Управління освіти повідомляє, що, у зв’язку з проведенням реставрації приміщення Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області», позитивно вирішено питання щодо організації навчально-виховного процесу учнів даної школи з 1 вересня 2017 року, а саме: - учні 1-4 класів будуть навчатися в приміщенні СЗШ № 3; - учні 5-8 класів будуть навчатися в приміщенні ЗОШ № 28; - учні 9-11 класів будуть навчатися у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко. При цьому повідомляємо, що як учні СЗШ №3, так і ЗОШ №28 будуть навчатися в 1-у зміну.

Архів новин

Під крилами Шевченкового слова…

20  травня  2017 року  у м. Каневі на «Тарасовій горі» відбулося нагородження переможців XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». Приємно відзначити, що серед нагороджених – учень 10 класу Полтавської ЗШ № 8 імені Панаса Мирного Богодистий Костянтин, який цього року посів І місце на ІІІ етапі конкурсу, гідно представивши рідне місце та область у Києві. Вітаючи переможців, заступник міністра освіти та науки України П. Хобзей відмітив, що творча  діяльність молоді сьогодні є запорукою процвітання країни у майбутньому. Він щиро привітав переможців, побажав їм наснаги, злету, подальших здобутків в ім’я України. 

Чернеча гора, де поховано прах славетного Кобзаря Тараса Шевченка, є дійсно  знаковим місцем для кожного українця. Тут відчувається особливий дух, настрій. Хто побував тут хоча б раз, не залишиться байдужий та буде прагнути повернутися ще й ще. Тому не дивно, що нагородження переможців Всеукраїнського  мовно-літературного конкурсу та  XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» відбулося саме тут. 
                   

Ірина Рева, учитель історії та правознавства
    

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 37

За тиждень: 321

За місяць: 1645

Всього: 20182