Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Архів новин

Свято нагородження учнів ЗШ № 8 "Гордість школи"

19 травня у Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного" відбулося свято нагородження переможців міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту МАН, учасників наукових конференцій та предметних і творчих конкурсів. Урочиста церемонія пройшла у форматі зйомки телепроекту "Гордість школи" у різних номінаціях: дитячий фільм "Вдалий дебют", пізнавальна передача "Світ навколо тебе", науковий експеримент "Фізичні закони світу", патріотичний кіномарафон "Зроблено в Україні", історичний блокбастер "Шануємо історію", агітаційний проект для усієї родини "Добро починається з тебе", бойовик "Круті", ток-шоу "Алея зірок".

Грамоти, дипломи, сертифікати та подяки від Міністра освіти Л.Гриневич, директора департаменту освіти і науки Полтавської ОДА О.Харченко, начальника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Н.Дорохової, директора школи С.Богодистої отримали 25 учасників заходу.
Нагороди і спеціальні значки "Гордість школи. 2016-2017 н.р." учням та педагогам вручали генеральний директор і продюсер освітнього каналу "School 8" С.Богодиста та почесний гість свята заслужений працівник культури України В.Шемчук.
Яскравими зірочками сяяли і артисти заходу: вихованці шкільних гуртків "Конраст", "Журавка", спортсмени секції вадо-кай та греко-римської боротьби, рій "Стожари" військово-патріотичної гри "Сокіл (Джура)".
Приємно усвідомлювати, що учні та учителі нашої школи своїми здобутками закладають міцний фундамент майбутньої процвітаючої, інтелектуально розвиненої та мирної України.

Ірина Козіна

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 28

За тиждень: 117

За місяць: 1693

Всього: 16936