Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Архів новин

Роботи учнів гімназії № 13 увійшли до "Книги Добра"

Історії учнів 4-Б класу Полтавської гімназії №13 Голобородько Діани та Онищенка Дениса увійшли до ста відібраних Редакційною  радою проекту "Книга Добра", яку очолює  лауреат Шевченківської премії в галузі літератури Марія Матіосю. Їх можна прочитати на офіційному сайті knyga-dobra.blogspot.com та на сторінці Книга Добра у соціальній мережі www.facebook.com.

Книга створюватиметься у майстерні Центру української культури м.Таллінн (Естонія) з унікального саморобного паперу, що буде виготовлений з привезених з України  клаптиків тканини з одягу авторів творчих робіт та з рослинних зерен.

15 березня 2017 р. завершився І-ий етап міжнародного соціального проекту "Книга Добра". На електронну адресу надійшло більше 3000 надзвичайно цікавих, реальних історій про добрі, мудрі вчинки безкорисливих людей з чуйним серцем і добрими помислами. Усі історії про творення добра довкола нас написані авторами щиро, з любов'ю та впевненістю: попри непрості виклики 21-го сторіччя, в Україні та світі, Добро завжди на висоті!

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 10

За місяць: 2839

Всього: 55093

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: