Архів новин

Семінар «Патріотичне виховання та розвиток творчих здібностей учнів на національних традиціях» у Полтавській гімназії №13

Серед важливих педагогічних завдань, які поставило життя перед сучасною школою, є розробка нових педагогічних ідей та підходів до навчально-виховного процесу, в центрі яких – особистість дитини з її потребами, інтересами та життєвими проблемами, її всебічний розвиток. Учитель трудового навчання – це людина, яка віддає юному поколінню не лише свої знання, досвід, вміння, але й частинку своєї душі. У цьому переконалися учасники семінару  «Патріотичне виховання та розвиток творчих здібностей учнів на національних традиціях», який відбувся на базі Полтавської гімназії №13  6 квітня 2017 року.

Семінар розпочався презентацією  Полтавської гімназії №13, під час якої Наталія Орловська, директор закладу, ознайомила присутніх з родзинками та досягненнями навчального закладу, а заступник директора Надія Коваль  презентувала кафедру трудового навчання. 
Цікавою та змістовною була екскурсія до музею  декоративно - ужиткового мистецтва, де гостей ознайомили з експонатами учні- екскурсоводи.
Учасники семінару відвідали  фрагмент уроку трудового навчання у 8 класі   « Виготовлення міні-пічки» за блоком  Технологія виготовлення виробів із сортового  прокату та листового металу,  учитель Чичкало В.І.  
Цікавою була зустріч із Зубрицькою Іриною, мамою учня 9 класу, яка запросила присутніх до своєї творчої майстерні «Як стати успішним в царині Hand Made». Ірина Зубрицька своїм щирим та теплим словом пробудила  бажання до творчості,  надихнула своєю майстерністю на  працю. Гості  виготовляли квіти з фоамірану.
Змістовний майстер-клас «Виготовлення декоративної підкови в техніці лозоплетіння» провела Подлєсна Ірина , учитель декоративно-ужиткового мистецтва.  Педагоги з цікавістю поринули в атмосферу творчої праці, виготовивши підкову.
Потім відвідали  виставку творчих робіт учнів гімназії. До уваги гостей були представлені роботи, виконані в різних техніках: різьба по дереву, аплікація по тканині, м’яка іграшка, канзаші та інші. Організаторами виставки творчих робіт учнів  були вчителі трудового навчання та технологій Чичкало В.І. та Гончарова Л.М.
Учителі міста прослухали виступ призера конкурсу – захисту науково- дослідницьких робіт МАН  секції «Етнологія»  Андрієць Дар’ю, яка розповіла про український віночок.

Приємно вразив  гостей позакласний захід «Пісня життя (віночок вити – життя любити)», який підготували Гончарова Любов Михайлівна, учитель трудового навчання, та Манюненко Вікторія Петрівна, учитель української мови та літератури.
Підсумовуючи, Васькіна Валентина Яківна, методист ММК, зазначила, що оптимальне поєднання сучасних методів і прийомів роботи, залучення учнів до різних форм практичної і дослідницької діяльності, комплексне використання педагогічних засобів сприяють патріотичному вихованню та розвитку творчих здібностей учнів.
Слова вдячності висловили і  вчителі міста господарям закладу за якісну організацію і проведення змістовного та методично-корисного заходу

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 169

За тиждень: 591

За місяць: 3420

Всього: 55674

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: