Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Архів новин

Вітаємо Піддубного Михайла, учня ЗШ № 26, який став Чемпіоном України зі спортивного орієнтування!

Під час весняних канікул у м. Трускавець відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. У складі збірної від Полтавської області участь у цих змаганнях взяли шість учнів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26» - Трощак Стефанія (4-Б клас), Трощак Маркіян (5-В клас), Трощак Назарій (8-А клас), Давидов Денис (8-А клас), Горнак Олександр (8-А клас) та Піддубний Михайло (10-А клас). Піддубний Михайло зібрав увесь спектр нагород: бронзу на надкороткій дистанції, срібло на середній та став Чемпіоном України на подовженій дистанції, отримавши золоту медаль та підтвердивши спортивний розряд КМСУ.

Трощак Стефанія була 7 у своїй віковій групі серед майже 40 учасниць.Вітаємо наших учасників та чемпіона!!! Cпортсмени долали складні фізично і технічно дистанції протягом чотирьох днів та знайомились із чудовим містом Трускавець.


Півень Т.О., заступник директора з НВР
Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26»

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 77

За тиждень: 77

За місяць: 2038

Всього: 15082