Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Архів новин

Тренінг професійного зростання для працівників психологічної служби

5 квітня 2017 року у міському методичному кабінеті відбувся одноденний шестигодинний тренінг професійного зростання для працівників психологічної служби з теми: «Ваші ресурси». У заході взяли участьпрактичні психологи ДНЗ, СНВК, ЗНЗ, соціальні педагогизакладів освіти міста відповідно до їх попередньої реєстрації. Ведучою тренінгу Тетяною Горошко, завідувачем центру практичної психології і соціальної роботи ММК, було організовано конструктивне обговорення у професійному колі проблеми пошуку внутрішніх ресурсів, причин, що заважають їх використовувати.

Учасники заходу мали змогу аналізувати дитячі спогади, ситуації з особистого дорослого життя, власне бачення «ресурсу - антиресурсу», складні випадки з практики надання психологічної допомоги, можливості підтримки самого себе, активізації прихованих сил та резервів.
Діяльність працівника психологічної служби, як відомо, пов’язана зі систематичними значними особистісними навантаженнями, бо основний «інструмент» у роботі – власна особистість. При цьому невирішені вчасно та конструктивно внутрішні актуальні проблеми фахівця  можуть негативно впливати на дієвість допомоги тим, хто її потребує, на якість наданих психологічних та соціально-психологічних послуг, а також блокувати, або деформувати професійну діяльність у цілому.
У тренінговій групі було створено умови для обміну досвідом  на принципах конфіденційності, безоціночної позиції учасників, висловлювання думки «тут і тепер», що  сприяли усвідомленню власних ресурсів і шляхів їх актуалізації, удосконаленню умінь вирішення складних актуальних питань, формуванню навичок рефлексії, особистісному та професійному зростанню працівників психологічної служби закладів освіти м. Полтави.

Тетяна Горошко, завідувач центру
практичної психології і соціальної роботи ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 77

За тиждень: 77

За місяць: 2038

Всього: 15082