Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Архів новин

Навчання завідувачів ДНЗ

4 квітня 2017 року у СНВК №85 працівниками центру практичної психології і соціальної роботи ММК було проведено друге заняття для групи керівників ДНЗ  та СНВКз циклу навчань з метою підвищення їх рівня психологічної компетентності. Горошко Тетяна Віталіївна, завідувач центру практичної психології і  соціальної роботи міського методичного кабінету та Цехмистро Олена Іванівна, головний спеціаліст відділу загальної середньої, дошкільної та спеціальної освіти управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради привітали учасників навчання, наголосили на актуальності налагодження конструктивної співпраці керівника та практичного психолога у вирішенні актуальних для закладу питань.

Ніною Подолян, методистом центру було запропоновано анкетування керівників «Метафоричний образ співпраці керівника і практичного психолога» з метою активізації і мотивації учасників заняття.
У першому, теоретичному блоку методистом центру були розглянуті питання ролі, місця та основних функцій практичного психолога в організації навчально-виховного процесу; рівня психологічної компетентності всіх учасників навчально-виховного процесу; змісту діяльності та обов’язків працівника психологічної служби /відповідно до п.п.4.3.,4.5. Положення про психологічну службу системи освіти України, затвердженого наказом МОН України від 02.07.2009 р. N 616/.
Тетяна Горошко, завідувач центру, проаналізувала показники ефективності діяльності працівникапсихологічноїслужби, так званої «Формулитрьохкитів». Тобто поле ефективності роботи практичного психолога у закладі освіти залежить від врахування таких трьох факторів як: особистісні якості фахівця, потреби закладу і нормативно-правове поле діяльності.

Під час другого, практичного блоку Тетяна Горошко запропонувала керівникам за допомогою тренінгових вправ проаналізувати практичні аспекти проблематики заняття. Учасники мали можливість удосконалити вміння формувати грамотний запит до практичного психологащодорозв’язанняпроблеми, яка є актуальною для закладу, розширити уявлення про види робіт фахівця, проаналізувати та обговорити конструктивніпідходи до вирішенняпроблемнихситуацій у навчальномузакладі.
НаприкінцізаняттяНіна Подолян, методист центру презентувала, відеоролик, щовідображавметафоричнийасоціативний образ співпрацікерівника та практичого психолога.Відеобулозмонтованепід час практичноїроботикерівниківза результатами анкетування, щобулопроведене на початку заняття.
Центр практичної психології і соціальної роботи ММК щиро дякує керівнику СНВК №85 Тетяні Григорівні, практичномупсихологу закладу Наталії Сокоренко за гостинність та активне сприяння успішній роботі груп керівників ДНЗ та СНВК.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

За тиждень: 201

За місяць: 965

Всього: 18064