Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Архів новин

Вітаємо переможців XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Підбито підсумки обласного етапу  XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Цьогоріч він проходив під девізом  "Вітчизна - це не хтось і десь. Я - теж Вітчизна" і  присвячений 100-річчю утворення Української Центральної Ради та проголошення Української Народної Республіки. Вітаємо переможців у різних номінаціях: - Інну Крячко - 1 м. (ліцей № 1, вч. Білик Н.І., номінація "Література"); Костянтина Богодистого (ЗШ № 8, вч. Рева І.А., номінація "Історія") та Сергія Спінжара (гімназія № 21, вч. Посмітна С.В., номінація "Історія").

Категорія учасників - учнів 5-11 класів. Всього на конкурс надійшло 82 роботи. З історії - це дослідницькі роботи, з літератури - різножанреві поетичні та прозорові твори.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 77

За тиждень: 77

За місяць: 2038

Всього: 15082