Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Архів новин

Звіт дирекції гімназії № 32 перед батьківською громадою

04.04 2017 року в Полтавській гімназії №32 відбулася батьківська конференція, на якій директор гімназії Зарубенко О.Л. прозвітувався про результати господарсько-фінансової діяльності закладу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Кирієнко Т.П. довела до відома батьків інформацію про організацію роботи літнього пришкільного табору. Заступник директора з виховної роботи Краснокутська О.Г. закликала батьків уважно ставитися до захоплення дітей, цікавитися як діти проводять вільний час та в яких соціальних мережах спілкуються.

Ще наголосила про небезпеку гри «Синій кит».

Заступник директора з адміністративно-господарської частини Мороз С.О. познайомила громаду з об’ємом запланованих ремонтних робіт в класних кімнатах, коридорах, технічних приміщеннях закладу.

Також на цій батьківській конференції обрали голову батьківського комітету гімназії - Нижника Олександра Васильовича, декана електротехнічного факультету Національного технічного університету. Роботу дирекції Полтавської гімназії №32 визнано задовільною.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 77

За тиждень: 77

За місяць: 2038

Всього: 15082