Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Архів новин

Семінар-практикум «Використання програмного забезпечення SMART Notebook в навчальному процесі»

31 березня 2017 року на базі ЗШ №9 відбувся семінар-практикум «Використання програмного забезпечення SMART Notebook в навчальному процесі». На семінар-практикум були запрошені вчителі, відповідальні за функціонування інтерактивної дошки SMART Board, отриманих закладами №№ 3, 6, 9, 17, 21, 22, 23, 25, 26, 37, 38, 39 від міської влади наприкінці 2016 року. Подошвелева Ольга Григорівна ,вчитель інформатики ЗШ №26, поділилася власним досвідом реєстрації інтерактивної дошки SMART Board на офіційному сайті виробника, отримання ліцензійного ключа, інсталяції програмного забезпечення Smart Notebook та посиланнями на корисні ресурси, що дозволяють знаходити готові матеріали для інтерактивної дошки та спілкування учителів, відео уроки по розробці матеріалів для інтерактивної дошки.

Інтерактивні дошки SMART Board надають вчителям широкі можливості поєднувати під час заняття як традиційні, так і новітні освітні інформаційно-комунікаційні технології. З їх допомогою можливості комп’ютерів та Інтернету стають реальнішими, легкодоступнішими на уроці, тактильне управління дає змогу легко й швидко знайти і продемонструвати необхідну інформацію, робити графічні і текстові коментарі до теми тощо.
Практична частина семінару-практикуму була присвячена відпрацюванню навичок роботи з інтерактивною дошкою та програмним забезпеченням Smart Notebook. Методист ММК Саркісова Наталія Яківна продемонструвала вчителям основні прийоми роботи з інтерактивною дошкою SMART Board та використання інтерактивних елементів, а вчитель біології СЗШ № 39 Єзерський Іван Сергійович показав можливості використання інструментів інтерактивної дошки SMART Board.
Вчителі-учасники семінару-практикуму мали можливість самостійно навчитися додавати інтерактивний контент під час створення навчального матеріалу засобами SMART Board та дійшли висновку, що використання інтерактивної дошки на уроці допоможе збільшити ефективність навчання учнів у школі та розвинути інтерес кожного школяра.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

За тиждень: 201

За місяць: 965

Всього: 18064