Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Архів новин

Математики навчаються

У січні та березні вчителі математики міста  навчалися з питань підготовки учнів до участі в олімпіадах, турнірах, змаганнях різних рівнів. Педагоги ознайомилися з теоретичними основами та практичним вирішенням завдань  в області функціональних рівнянь, теорії графів, графів дерев, опрацювали арифметику залишків. Також цікавими були задачі на використання стратегії симетрії, застосування методики аналізу з кінця, передачі ходу, правила добутку і ін. Досить цікавими виявилися задачі «для задоволення».

Повний курс навчання – 24 години. Кожного дня чотири «умовні» навчальні пари не були важкими. Вчителі захоплено навчалися, розв’язували задач, сперечалися. На перший погляд незрозуміла задача перетворювалася в просту.
Майстер-клас проводив Тимошкевич Т. Д., викладач  Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, керівник математичного табору «Мудра макітра».
Заняття були цікавими не лише тому, що важке ставало легким, а і тому, що сам лектор  вміло захоплював учасників навчань.  Учителі отримали величезне задоволення як від «математики», так і від спілкування з Тарасом Дмитровичем.
Навчання проводилося на базі ЗНЗ №2. Присутніх гостинно зустрічали адміністрація закладу та вчителі кафедри математики.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 77

За тиждень: 77

За місяць: 2038

Всього: 15082