Полтава вишивана

Майстерня міста

Вітаємо наших найкращих вчителів!

Вітаємо наших найкращих вчителів: Тетяну Веркалець (НВК № 16 ) та Сергія Зайцева (СЗШ № 39), які гідно представляють полтавське вчительство у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine. Тетяна Веркалець стала одною з п’яти кращих вчителів у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine

Архів новин

Вітаємо переможців обласного конкурсу "Погляд майстра"

29 та 30 березня у Полтавському міському центрі позашкільної освіти відбувся обласний конкурс «Погляд майстра». Вихованці гуртка мультимедійних технологій Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені І.П. Котляревського стали переможцями: Королюк Олеся виборола I місце, Гудзь Ярослава – II.  Бочкова Софія, Живило Олександра, Запорожець Зоя та Тимошенко Ангеліна (учениці ЗШ № 10) - вихованки гуртка "Юний фотограф", здобули абсолютну перемогу в середній віковій групі в номінації "Фото, зроблене телефоном та іншими мобільними пристроями".

Цьогоріч, у змаганнях взяли участь близько 60 юних талантів. Загалом, на конкурсі презентували понад 150 робіт. Учасники з»їхали з різних областей України: Івано-Франківської, Чернівецької, Києва, Сум та інших.

Учасникам було запропоновано змагатися у таких номінаціях: фото - репортаж, портрет, пейзаж; відео - за власним задумом; фото та відео зняте мобільним телефоном - за власним задумом.

Вітаємо призерів та бажаємо нових перемог!

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 95

За тиждень: 265

За місяць: 2438

Всього: 23447