Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Архів новин

Вітаємо переможців обласного конкурсу "Погляд майстра"

29 та 30 березня у Полтавському міському центрі позашкільної освіти відбувся обласний конкурс «Погляд майстра». Вихованці гуртка мультимедійних технологій Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені І.П. Котляревського стали переможцями: Королюк Олеся виборола I місце, Гудзь Ярослава – II.  Бочкова Софія, Живило Олександра, Запорожець Зоя та Тимошенко Ангеліна (учениці ЗШ № 10) - вихованки гуртка "Юний фотограф", здобули абсолютну перемогу в середній віковій групі в номінації "Фото, зроблене телефоном та іншими мобільними пристроями".

Цьогоріч, у змаганнях взяли участь близько 60 юних талантів. Загалом, на конкурсі презентували понад 150 робіт. Учасники з»їхали з різних областей України: Івано-Франківської, Чернівецької, Києва, Сум та інших.

Учасникам було запропоновано змагатися у таких номінаціях: фото - репортаж, портрет, пейзаж; відео - за власним задумом; фото та відео зняте мобільним телефоном - за власним задумом.

Вітаємо призерів та бажаємо нових перемог!

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 77

За тиждень: 77

За місяць: 2038

Всього: 15082