Атестація педпрацівників - 2017

Великодня Писанка - 2017

Вітаємо Богодистого Костянтина, учня ЗШ № 8, та його керівника Реву Ірину Анатоліївну, учителя історії, за перемогу у IV етапі XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»

Архів новин

Cемінар-тренінг "Використання платформи eTwinningPlus для створення навчальних проектів"

10 березня 2017 року У Полтавській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 відбувся практичний семінар-тренінг "Використання платформи eTwinningPlus для створення навчальних проектів" за участю Хрипливої Т.О., амбасадора проекту eTwinningPlus в Полтавській області та Шарій-Якубовської Є.І., методиста з іноземних мов ПОІППО ім. М.В.Остроградського. eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл.

Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.
eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій.

У рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.
У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.
А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід в оволодінні знаннями і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!

Вовченко О.М.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 25

За тиждень: 99

За місяць: 1685

Всього: 12635